Xiaomi Redmi 6 bootloader kilidi açılmıyor

Bozuk PC Tuşu

Kilopat
Yer
Klavye
Daha fazla  
Meslek
Harf, sayı yazmak.
Arkadaşlar, Redmi 6 telefonunda şu an Çin ROM yüklü. Ben global ROM yüklemek istiyorum ve bunun için bootloader kilidini açmam lazım. Ayarlardan hata ayıklamayı ve OEM kilidini açıp mi unlock status kısmından "add account and device" butonuna basıyorum ve resimdeki hatayı alıyorum. Cihazda hesaptan çıkıp giriş yaptım, yeni hesap kurup denedim ama aynı.
894d5a37-354f-4f77-94e3-1342e43948ec.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle telefondaki tüm verilerini yedekle. İşlem sırasında silinebilirler ve bu işlem garantini bitirmektedir.
Resmi uyarı şu şekildedir.
Cihazın kilidi açıldıktan sonra, daha az güvenli ve kötü amaçlı yazılım saldırılarına karşı daha savunmasız hale gelir; bu, özel verilerinizin ifşa edilmesine ve kaybolmasına neden olabilir.
Yüksek güvenlik seviyesi gerektiren bazı özellikler (örneğin, Cihaz bul, katma değerli servisler vb.) Artık kullanılamayacaktır.
Telefonundan OEM Kilidi Açma ve USB Hata Ayıklama modlarını etkinleştir.
Telefonuna MI hesabınla giriş yap. (Bunu yaparken WIFI kapalı olması ve Mobil Veri açık olması lazım.)
(Hesabınızı hala ekleyemiyorsanız ayarlardan aygıtı bulmayı kapatın. Alternatif olarak MI hesabınızı kaldırıp yeniden eklemeyi deneyebilirsiniz.)
Linkdeki zip dosyasını indir ve MI hesabınla giriş yap. Link
Telefonunu kapat ve ses kısma, güç tuşuna aynı anda basılı tutarak FAST BOOT moduna al.
Telefonunu kablo ile bilgisayarına bağla ve unlock yazısına tıkla.
Bilgisayar ekranındaki yönlendirmeleri takip et.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı