Xiaomi Redmi 7 vs Redmi Note 8

Schentienel

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba daha önceden Redmi 7 kullanıyordum ancak denize girdim. Bende Redmi Note 8 aldım şüphem şu 4000 mAh batarya vardı ikisinde de ancak Redmi 7'nin kullanım süresi bunun kadar değil ben onunla tüm günü çıkarıyordum üstüne 20 30'da şarjım kalırdı ancak Redmi Note 8 ancak ben yatana kadar yetiyor parlaklıkları arka planım kullandığım uygulamalar aynı hiç fark yok. Ki ben Twitch izleyen biriyim yatmadan şarjda da izlemek istemiyorum bir yerde okuduğum kadarıyla cihaz kendini kalibre ediyormuş doğru mudur? Ayrıyeten bunu ben hızlı şarj ile şarj ediyorum diğerinde böyle bir şey yoktu bunun bir etkisi olur mu? Bir de denize düşen telefon gitti değil mi ben direkt pirince koydum tatlı suda yıkamak falan aklıma hiç gelmedi. Yaptırılır mı? Ne kadara yapılır? Teşekkürler.

Yaptırabilirsin de. Redmi Note 8 kullanıyorum neredeyse 3 gün gidiyor. Hadi 2 gün olsun. Diğeri için yapılabilecekleri denersiniz. Olmaz ise kendi servisinden yardım isteyin. Yoksa kapağını açmadan elinize verilen bir telefona para verebilirsiniz.

Yaptırabilirsin de. Redmi Note 8 kullanıyorum neredeyse 3 gün gidiyor. Hadi 2 gün olsun. Diğeri için yapılabilecekleri denersiniz. Olmaz ise kendi servisinden yardım isteyin. Yoksa kapağını açmadan elinize verilen bir telefona para verebilirsiniz.

Nasıl bir kullanma periyordun var özetleyebilir misin diğer konu için bir muhatap bulamadım direkt bütün aksesuarlarla yollamamı istediler.

Ben 1 yol kadar Redmi Note 7 kullandım, telefonu elimden düşürmem aktif şekilde kullanıyorum şarjı 85-90 civarı ise 1, 5 gün rahat çıkartabiliyordu😁

Bu telefonun piksel yoğunluğu çözünürlüğü vesaire daha iyi ve biraz daha donanımla yüklü ben ondan kaynaklanıyor diye düşündüm yoksa bende de 1.5 gün gidiyordu bu dediğim yarım gün kadar fark ettirir mi acaba çakma telefon mu aldım kuşkulandim açıkçası kontrol etme yolum var mı IMEI hariç.

Geri
Yukarı