Xiaomi Redmi 9 jiroskop gecikmesi nasıl düzeltilir?

Wancy

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: AMD Radeon R7 200 SERIES İŞLEMCİ: AMD FX(tm)-4300 Quad Core Processor Bellek: 2X 4GB
Başlıkta da dediğim gibi ne yapmam lazım?

1. Ayarlar > Telefon Hakkında kısmına geldikten sonra Tüm Özellikler kısmına gelin.
  2. ''Çekirdek Sürümüne'' art arda tıklayın.
  3. CIT ekranı gelince Gyroscope ekranına gelin.
  4. Bundan sonrasında Pass'a basıp ana ekrana gelin ve bekleyin.
  5. Aynı şekilde ilk işlemleri tekrarlayıp Gyroscope ekranına gelin ve X Y Z oranlarının sıfıra yaklaşmasını bekleyin.

Kalibrasyon ile.
2 gün önce bu konuyu araştırmıştım ben, tesadüf olacak ki senin konunu gördüm :D

1. Ayarlar > telefon hakkında kısmına geldikten sonra tüm özellikler kısmına gelin.
  2. "Çekirdek sürümüne" art arda tıklayın.
  3. Cıt ekranı gelince Gyroscope ekranına gelin.
  5. Aynı şekilde ilk işlemleri tekrarlayıp Gyroscope ekranına gelin ve X y Z oranlarının sıfıra yaklaşmasını bekleyin.

Ana ekrandan kastın ana menü mü?(orta tuş ile geldiğimiz yer)

Evet 👍🏻 iOS alışkanlığı.
Videosu buymuş, sağolasın :)

Yapamayan arkadaşlar için videolu anlatımı:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yazdığınızda fırsat bulamamıştım bakmak için anca bulabildim. Arkadaşlar ben 1 haftadır falan deniyorum araştırdım videoda yaptıklarını yaptım ama hala gecikme var nası çözebilirim

1. Ayarlar > telefon hakkında kısmına geldikten sonra tüm özellikler kısmına gelin.
  2. "Çekirdek sürümüne" art arda tıklayın.
  3. Cıt ekranı gelince Gyroscope ekranına gelin.
  5. Aynı şekilde ilk işlemleri tekrarlayıp Gyroscope ekranına gelin ve X y Z oranlarının sıfıra yaklaşmasını bekleyin.

Ben girdim ekranda X y Z çıkmıyor. pusula, ekran döndürme falan çalışmıyor.

Geri
Yukarı