Xiaomi Redmi Airdots alınır mı?

HerrAres

Hectopat
Arkadaşlar kablosuz kulaklık almayı düşünüyordum, karşım bu çıktı. Sabahları okula giderken müzik dinliyorum onun için alacağım. İnternette gördüğüm kadarıyla güzel bir kulaklık fakat bağlantı kopma olayları oluyormuş. İphone 7 kullanıcısıyım bağlantı koptuğunda ses dışarı mı çıkıyor? Birde dışarı ses kaçırıyor mu? Son olarak en ucuz aşağıda ki linkte buldum buradan alayım mı?

Arkadaşlar kablosuz kulaklık almayı düşünüyordum, karşım bu çıktı. Sabahları okula giderken müzik dinliyorum onun için alacağım. İnternette gördüğüm kadarıyla güzel bir kulaklık fakat bağlantı kopma olayları oluyormuş. İphone 7 kullanıcısıyım bağlantı koptuğunda ses dışarı mı çıkıyor? Birde dışarı ses kaçırıyor mu? Son olarak en ucuz aşağıda ki linkte buldum buradan alayım mı?

Bendede var dışarı pek ses kaçırmıyor. Ama ses kalitesini beğenmedim. Pek önermem.

Kuzenim bir süre önce aldı benim tavsiyem üzerine ve kullanıyor memnun şekilde. Ben de birkaç kez deneme fırsatı buldum. Şöyle söyleyeyim;
*O fiyatta farklı bir kablosuz kulakiçi kulaklık deneyimlemedim. Diğerlerine göre ses kalitesi nasıldır bilemem ancak yıllardır kullandığım kablolu Xb-50ap kulaklığımdaki ses kalitesine yaklaşamadı bile. (şu anda 220TL civarı)
*Çok kaliteli bir kulaklık kullanmadıysanız daha önce, ses kalitesi tatmin edecektir. Dışarı ses vermiyor. Şarjı çok uzun gidiyor. (Kuzenim; Tam dolu halde evden çıktıktan sonra 10-11 saat rahat kullandığını söylüyor kutusu ile şarj ede ede)

Ben de aksine ses kalitesini sabitken yeterli bulsam da hareket halinde ara sıra sesteki bozulmaları hissedebiliyorsunuz. Kulağa güzel oturuyor düşmüyor fakat ben hala düşecekmiş gibi hissediyorum bir türlü alışamadım. Yaşadığım asıl sıkıntı ise müzik dinlerken bir arama yaptıktan sonra tekrar müziğe geçince sürekli kesinti oluyor.
Bu sorunlara rağmen aldığıma pişman değilim, ihtiyacımı karşılıyor fiyatına göre güzel bir ürün.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de aynı şekilde AKG kullanıyorum ve Xiaomi Redmi Airdots almayı düşünüyorum. Bunun için de Black Friday indirimlerini bekliyorum bayadır. Yorumların takibindeyim :D

Bir tanıdığım almıştı ses kalitesi kablosuz olduğunu ve ve fiyatını düşünürsek şikayet ettirmeyecek şekilde dedi. Diğer kablosuzların fiyatını düşünürsek ortalama bir sesin altında olduğunu düşünüyorum. Kapalı alanda sorun olmadığını fakat açık alan hafiften bir cızırtı ve ufak tefek takılmalar olduğunu belirtti.

Ben kullanıyorum şahsen memnunum ve ses performansı olarak'ta tam kablosuz kulaklıklarla karşılaştırırsak fiyatına göre bence gayet güzel.

Ses yalıtımı da iyi.

Mesafe olarak biz okulda iken 12.sınıf olduğumuz için telefonlar toplanır telefonların bulunduğu bölge ile sınıfta oturduğum sıra arasında yaklaşık 25-30 metre var ve kesintisiz müzik dinleyebiliyorum müzik değiştirmek istediğimde çift tıklayarak google asistan ile değiştiriyor durdurmak istediğimde tek tık yapıyorum ses açma kapama vs. google asistanla yapılabiliyor.

Mikrafon olarak kalabalık ortamda karşıdaki sizi yok denecek kadar anlamıyor fakat ortam sessizse ilginç bir şekilde diğerlerinden iyi performans gösteriyor.

Kulaktan düşme mevzusunda çok iyi ne yaparsam yapayım kulağımdan düşüremedim.

Toz ve su geçiriyor bilmiyorsan eklemiş olayım.

Oyun oynanır mı? Telefonda 1-5ms'lik gecikmeler oyuna tamamen etkisiz kimse gelip buna itraz etmesin bu yüzden oynanır fakat PC için kullanırsanız iş değişir cs gibi oyunlarda kritik anları geçtim normal fight'ları bile kaybettirebiliyor gecikmesi.

Alınır mı? Bence değer büyük rahatlık sağlıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı