Xiaomi Redmi Airdots Bilgisayarda Kullanılamıyor

Radorst

Decapat
Merhabalar.
İş yeri bilgisayarım olan "Exper Tria T2B-C8D" marka bilgisayarımda Bluetooth özelliği yok. Ben de bu sebeple "Bluetooth 4.0 Dongle Receiver Alıcısı Usb 3.0 Tak & Çalıştır - n11.com"bu Bluetooth dongle'ı satın aldım.

Ayrıca bu kulaklığı da satın aldım ki bilgisayarımda arama veya bir şeyler dinlemek istediğimde kablosuz dinleyip konuşabileyim. Ürün şu>"Xiaomi Mi Airdots Earbuds Tws Bluetooth 5.0 Kulaklık+şarj Kablosu - n11.com"Dongle'ı bağladım ve sağ altta Bluetooth simgesi gözüktü ve aygıt ekle dedim.

Gördüğünüz gibi kulaklığımı gördü.

Aygıt ekle.png

Bluetooth'a bir kez tıklayıp Bluetooth aygıtlarını göster dediğimde kulaklığımın şu şekilde olduğu bu ekran geliyor.

aygıtlar.png

Kulaklığımı "sanırım" tanıyor ses geldiğini de söylüyor gibi ama ses gelmiyor.

ses seviyesi ayarı.png
kayıttan yürüt.png

5-10 saniye kadar kulaklık aktif olurken bir anda hoparlöre geçiyor mesela ve bağlantı kesildi ibaresi veriyor, böyle bir sorun da var.

kayıttan yürüt 2.png

Müzik açtığımda sesin hala bilgisayarın hoparlöründen geldiğini duyuyorum. Ne yapabilirim?
Dungleı satın aldığım yer 4.1 ve üzeri dungle alman lazım dedi onun haricinde hiçbir çözüm bulamadım sizce nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 da sorunsuz kullanılıyor ancak bazen 2 farklı seçenekten ötürü kullanımında zorlandığım oluyor. Tavsiyem W10 da kullanman.

Bende de mi true Wireless Earbuds Basic 2 kulaklık var, ilk başta Windows 10 bilgisayarımda sorunsuz çalışıyordu, sonra TaoTronics SoundLiberty 53 kulaklıkta sorun yaşadığım için sürücülerle oynadım, şimdi ikisi de çalışmıyor :) kulaklıkları görüyor, eşleşti diyor ama bağlanmıyor, çözümü olan varsa süper olur.

Geri
Yukarı