Xiaomi Redmi Airdots orijinal gelir mi?

Amazon'un kendisi satıyor hocam😂 söylememe gerek yoktur herhalde. Bu arada bende Amazon'dan aldım.
Hocam elinizdeki ürünün arka kısmındaki yazılar baskın mı silik mi? "Silik olanlar orijinal oluyor." diyorlar. Doğru mu bilmiyorum ama...
ilk çıkan seride Trendyol, n11, hepsiburada falan bilmeden insalara replika ürün yolladılar.
Gördüm hocam yorumları da o yüzden tereddüt ettim.

Hocam elinizdeki ürünün arka kısmındaki yazılar baskın mı silik mi? "Silik olanlar orijinal oluyor." diyorlar. Doğru mu bilmiyorum ama...
Amazon replika yollamaz. Bu kadar paranoyak olmaya gerek yok. Orjinal ürünün arkası bu şekilde.

Dosya Ekleri

• 16181818980663143090896842933859.jpg
    16181818980663143090896842933859.jpg
    153,5 KB · Görüntüleme: 21
Amazon replika yollamaz. Bu kadar paranoyak olmaya gerek yok. Orjinal ürünün arkası bu şekilde.
Teşekkür ederim hocam. Sorgulama yaptığınız zaman orijinal olduğunu kanıtladıysa amazon üzerinden alacağım. Tekrar teşekkürlerimi sunuyorum.

Çok teşekkür ederim fakat her zaman sıfır ürün ve garantisi devam eden ürün takıntım var.

Merhabalar. Konu hortladı ama Amazon'un yorumlarına baktığımız zaman, bazı insanlar ürünün sahte olduğunu iddia ediyorlar. Ben de alacağım ama şüphelendim açıkçası.

Bir de Haylou GT1 alsam diyorum. Sizce o nasıldır?

Satıcısının amazon.com.tr olmasına dikkat edin. Diğer kulaklığı bilmiyorum.

Merhabalar. Konu hortladı ama Amazon'un yorumlarına baktığımız zaman, bazı insanlar ürünün sahte olduğunu iddia ediyorlar. Ben de alacağım ama şüphelendim açıkçası.

Bir de haylou gt1 alsam diyorum. Sizce o nasıldır?
Kral ben kulaklığı aldım. Alırsan amazon.com.tr yazan satıcıdan al diğerleri sahte yollayabilir. Gerçekten memnunum kulaklıktan bu arada.

Geri
Yukarı