Xiaomi Redmi Airdots Orijinal mı? Nereden anlaşılır?

Ecmel

Kilopat
Sosyal Tayfı
Makaleler
3
Daha fazla  
Meslek
Front-End Developer
Arkadaşlar "Hepsiburadada" 50TL çekim olması ve "Xiaomi Redmi Airdotsun" 120TL'ye düştüğünü görmem ile bu ürünü aldım. Aklımda bir soru işareti oluştu ama. Bu arada kendi sitesinde 150TL ürün.

Bu üründe çok fazla çakma olduğu için emin olmak istedim. 18K yorum var zaten. Herkes orijinal demiş ama yine de sormak istedim. Sizce bir sıkıntı olur mu? Daha önce buradan almış olan var mı? Geldiğinde kontrol edeceğim orijinal olup olmadığını nereden anlayabileceğimi de söylerseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar "Hepsiburadada" 50TL çekim olması ve "Xiaomi Redmi Airdotsun" 120TL'ye düştüğünü görmem ile bu ürünü aldım. Aklımda bir soru işareti oluştu ama. Bu arada kendi sitesinde 150TL ürün.

Bu üründe çok fazla çakma olduğu için emin olmak istedim. 18K yorum var zaten. Herkes orijinal demiş ama yine de sormak istedim. Sizce bir sıkıntı olur mu? Daha önce buradan almış olan var mı? Geldiğinde kontrol edeceğim orijinal olup olmadığını nereden anlayabileceğimi de söylerseniz sevinirim.
Bunu anlayamayız. Güvenilir bir satıcıdan aldıysanız gelebilir de gelmeyedebilir. İnternette bunun hakkında çok video var anlaşılması çok zor. Almadıysan bulaşma bence. Hepsiburada satıcı olsaydı al derdim ama diğerlerine güvenemiyorum.

Arkadaşlar "hepsiburadada" 50TL çekim olması ve "Xiaomi Redmi airdotsun" 120TL'ye düştüğünü görmem ile bu ürünü aldım. Aklımda bir soru işareti oluştu ama. Bu arada kendi sitesinde 150TL ürün.

Bu üründe çok fazla çakma olduğu için emin olmak istedim. 18k yorum var zaten. Herkes orijinal demiş ama yine de sormak istedim. Sizce bir sıkıntı olur mu? Daha önce buradan almış olan var mı? Geldiğinde kontrol edeceğim orijinal olup olmadığını nereden anlayabileceğimi de söylerseniz sevinirim.

Hocam Hepsiburada o işin altına girmez. Orijinaldir.

Bunu anlayamayız. Güvenilir bir satıcıdan aldıysanız gelebilir de gelmeyedebilir. İnternette bunun hakkında çok video var anlaşılması çok zor. Almadıysan bulaşma bence. Hepsiburada satıcı olsaydı al derdim ama diğerlerine güvenemiyorum.
Hocam Hepsiburada o işin altına girmez. Orijinaldir.
Hocam yorumların çoğunu okudum. Resim de koymuşlar hepsi orijinal diyor. 18K insan boşuna mesaj atmamıştır bence. Bakalım eğer bir sorun olursa iade edeceğim zaten.

@ValiBey36 Hocam satıcı hespiburada değil "TEK-STRORE" diye bir mağaza. 9,3 puanı var.

Dostum bende bu cihazdan kullanıyorum çakma mı değil mi emin değilim 1 sene oldu hiç sıkıntı çıkarmadı, a satıcısından alan bir kişi çakma diğeri ise orijinal diyor pek inanmıyorum.

Dostum bende bu cihazdan kullanıyorum çakma mı değil mi emin değilim 1 sene oldu hiç sıkıntı çıkarmadı, a satıcısından alan bir kişi çakma diğeri ise orijinal diyor pek inanmıyorum.
18K kişinin 10K'sı 5 yıldız, 4K'sı 4 yıldız vermiş. Mağaza satıcısı da orijinal diyor ürün için.

Geldiğinde seri numarasına bak bende almıştım N11'den çakma çıktı gei iade ettim.
Sitesine arattır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geldiğinde seri numarasına bak bende almıştım N11'den çakma çıktı gei iade ettim.
Sitesine arattır.
Hocam nereden kontrol ediyoruz? Aşamalı şekilde anlatabilir misiniz rica etsem?

Product Authentication sanırsam bu siteden kontrol edebiliyorsun, ürün yorumlarına çok kafayı takma genelde replika ürün farklarını söylüyorlar benim ürünümde replika gibi gözüküyordu fakat doğruladım ve orijinal yazıyor. Orijinal olmasa bile bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum arkadaşımda 1 yıldır kullanıyor onda da bir problem çıkmadı.

Product Authentication sanırsam bu siteden kontrol edebiliyorsun, ürün yorumlarına çok kafayı takma genelde replika ürün farklarını söylüyorlar benim ürünümde replika gibi gözüküyordu fakat doğruladım ve orijinal yazıyor. Orijinal olmasa bile bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum arkadaşımda 1 yıldır kullanıyor onda da bir problem çıkmadı.
Hocam "Bafır Adam" adlı bir Youtube kanalının yaptığı videoyu izledim. Orada dedikleri şeylerin hepsi orijinale uyuyor resimlere baktım. Geldiğinde de karşılaştıracağım. Bu site de işime yarayacaktır teşekkür ederim. Buradan da kontrol edeceğim kesinlikle sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı