Çözüldü Xiaomi Redmi Airdots orijinalliği nasıl anlaşılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Rera

Decapat
Dün Teknosa'dan Earbuds aldım. Bugün arkadaşımın Earbuds'u ile karşılaştırınca benimkinin bazı özellikleri çakma özellikleri gösteriyor ama bazıları ise orijinal. Ayrımı nasıl yapabilirim? veya çakma ise iade edebilir miyim?
Ürün Linki:

Çözüm
Ürünün piyasada çakması var fakat Teknosa gibi kurumsallaşmış yerler bu tarz ürünlerin yan sanayisine erişmiyor. Yani ürünü direk tedarikçi firmadan veya Xiaomi'den temin ediyor.
Dün Teknosa'dan Earbuds aldım. Bugün arkadaşımın Earbuds'u ile karşılaştırınca benimkinin bazı özellikleri çakma özellikleri gösteriyor ama bazıları ise orijinal. Ayrımı nasıl yapabilirim? veya çakma ise iade edebilir miyim?
Ürün Linki:
Hayır ürünün çakma değil

Konuyla ilgili bilgim yok ama teknosa çakma satmaz.
Ben de böyle düşünüyordum ancak arkadaşımın daha ucuza almasına rağmen onda olan bazı özelliklerin bende olmaması aklımı o yöne kaydırdı biraz
Bende yakında almayı düşünüyorum. Bu orijinallik mevzusu benimde kafamı karıştırıyor.
Ben 1 gündür kullanıyorum o yüzden çok fazla yorum yapamayacağım ancak şimdiye kadar gayet iyi bir performans gösterdi. Dediğim gibi bazı özellikleri tuhaf ama tavsiye ederim.
Hayır ürünün çakma değil
Ama bazı özellikleri çakma özelliği dediğim gibi. Mesela kutunun içinde sallanıyorlar, kutunun rengi arkadaşımınkine göre daha gri, ve arkadaşımın kulaklığına göre daha hafif

Son düzenleme:
Ürünün piyasada çakması var fakat Teknosa gibi kurumsallaşmış yerler bu tarz ürünlerin yan sanayisine erişmiyor. Yani ürünü direk tedarikçi firmadan veya Xiaomi'den temin ediyor.

Son düzenleme:
Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı