Xiaomi Redmi Airdots S Nereden Alınır?

AnotherJourney

Kilopat
Xiaomi Redmi Airdots S kulaklık alacağım. Beni tatmin eden şey oyun modu olması. İnternette bulamadım Trendyol'da buldum bir tane ama yorumlar pek tatmin edici değil başka hangi sitede bulabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Xiaomi Redmi Airdots s kulaklık alacağım. Beni tatmin eden şey oyun modu olması. İnternette bulamadım Trendyol'da buldum bir tane ama yorumlar pek tatmin edici değil başka hangi sitede bulabilirim?

Trendyol'da önceden sahte ürün olabiliyordu dikkatli olmakta fayda var, eğer düşünürseniz Haylou T15 veya KZ s1D öneririm, T15'te oyun modu var özellikle batarya konusunda çok iyi gidiyor KZ s1D bass olarak bana biraz daha iyi gibi geldi oyun modu var mı bilmiyorum varsa nasıl aktif ediliyor onu bulamadım ama T15'te sağ tarafa üç kere dokununca açıldığını veya kapattığını belirten bir ses geliyor.

Trendyol'da önceden sahte ürün olabiliyordu dikkatli olmakta fayda var, eğer düşünürseniz Haylou T15 veya KZ s1D öneririm, T15'te oyun modu var özellikle batarya konusunda çok iyi gidiyor KZ s1D bass olarak bana biraz daha iyi gibi geldi oyun modu var mı bilmiyorum varsa nasıl aktif ediliyor onu bulamadım ama T15'te sağ tarafa üç kere dokununca açıldığını veya kapattığını belirten bir ses geliyor.

Peki tamam Hepsiburada buldum.

Yeni konular

Geri
Yukarı