Xiaomi Redmi Airdots Şarj Seviyesi Öğrenme

• Konuyu başlatan dafry
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 121B
Hocam bn dün aldım.şarj almıyor .sarja taktıgımda kırmızı ışık yanmıyor.sorunlu mu bu.yoksa şarj alabilmesi için şärjının tamamen bitmesi mı gerekli.

Hem bankın hem kulaklığın şarj durumunu Google Play'de "dotdroid" App'i indirip gerekli izinleri verdikten sonra ve menüden kendi kulaklığını seçip öğrenebilirsin.

Bende Apple telefon var. Onun için ne yapmak lazım?
Hem bankın hem kulaklığın şarj durumunu Google Play'de "dotdroid" App'i indirip gerekli izinleri verdikten sonra ve menüden kendi kulaklığını seçip öğrenebilirsin.

Ben Apple telefon kullanıyorum ve o program bizde yok başka bir yolu var mı?

Bende Xiaomi Redmi Airdots S var ama şarj kutusunun nasıl dolduğunu anlamıyorum. Kutu nasıl sarj olduğunu anlarız? Sarja takınca kutunun ışığı yanıp sönüyor ve sonra sadece kırmızı yanıyor yanıp sönmeden ama doluyor mu dolmuyor mu anlamıyorum.

Bende Xiaomi Redmi Airdots s var ama şarj kutusunun nasıl dolduğunu anlamıyorum. Kutu nasıl şarj olduğunu anlarız? Sarja takınca kutunun ışığı yanıp sönüyor ve sonra sadece kırmızı yanıyor yanıp sönmeden ama doluyor mu dolmuyor mu anlamıyorum.

Benimki de öyle. Bence kesik kırmızı yanıp dönmeler doluyor düz kırmızı doldu diye düşünüyorum.

Bende Apple telefon var. Onun için ne yapmak lazım?

Ben Apple telefon kullanıyorum ve o program bizde yok başka bir yolu var mı?

Geç bir cevap olacak ama yardımcı olur umarım. Ana ekrandayken sola kaydır, widget kısmı gelecek. Sonra herhangi bir widgeta uzun basılı tutun, iPhone çalkalama moduna girecektir. Sağ üstte + işareti var oraya tıklayıp piller yazın arama kısmına ve tıklayın. Orada 3 mod olacaktır. Birinci modda yüzdeleri göstermez, ikinci ve üçüncü modda yüzdeleri gösterecektir. Widget ekle deyip cihazınızın ve Bluetooth cihazlarınızın şarj yüzdelerini görebilirsiniz. Yardımcı olacaksa resim de yükleyebilirim ama açıklayıcı olduğunu düşünüyorum.

Bendeki kulaklığın şarjı %60 iken 10 dakika sonra baktığımda %80'di. Sizde de böyle mi yoksa benimkinde mi sorun var?

Şöle anlatim diyelimli sadecd sol kulaklığı 2 saat kullandım şarjı 30'a düştü o anda sağ kulaklığı bağladın ve sağ kulaklığın şarjı 100 cihaz direk sağ kulaklığın şarjını baz alıp sana 100 diyecektir büyük ihtimalle ondan öyle demiştir bu arada kutunjn şarjını göremiyon çokda önemli değil 3 günde bir şarj et yetitor.

Yeni konular

Geri
Yukarı