Xiaomi Redmi GO telefon şarj olduktan sonra açılmıyor

375558

Hectopat
Bu akşam telefonumu şarja koydum, gayet güzel çalışıyordu. Şimdi aldığımda ne ekrana görüntü geliyor, ne de ses çıkartıyor. Telefonu alalı 1, 5 sene oldu ve de telefonu gayet iyi kullandım, yani şarjdayken ellemedim. Ekranı çatlak değil, çizik bile yok. Ayrıca üzerinde ekran koruyucu var. Telefonuma ne olmuş ve nasıl düzeltebilirim, bilen biri yazabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu akşam telefonumu şarja koydum, gayet güzel çalışıyordu. Şimdi aldığımda ne ekrana görüntü geliyor, ne de ses çıkartıyor. Telefonu alalı 1, 5 sene oldu ve de telefonu gayet iyi kullandım, yani şarjdayken ellemedim. Ekranı çatlak değil, çizik bile yok. Ayrıca üzerinde ekran koruyucu var. Telefonuma ne olmuş ve nasıl düzeltebilirim, bilen biri yazabilir mi?
Hard brick olması biraz imkansız o yüzden 10sn boyunca açma tuşuna basmanı öneririm 10-15sn'de açılması gerek açılmıyorsa hard brick olmuştur eğer hard brick olduysa internetten telefon modelini tam olarak yazıp yanına da hard brick yazarsan yardımcı olabilirler

Cihaz modeli nedir?

Geri
Yukarı