Xiaomi Redmi Note 10 Pro'da IMEI sorunu var mı?

remmshain

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, iyi geceler ve forumlar.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro'yu araştırdım ve özellikleri çok hoşuma gitti. Fakat internette dolaşan bilgilere göre IMEI yapılamıyormuş.

Telefon alırsam Hepsiburada üzerinden alacağım. Türkiye Garantili olsa dahi bu IMEI sorunu devam ediyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:

Xiaomi Redmi Note 10 Pro'yu araştırdım ve özellikleri çok hoşuma gitti. Fakat internette dolaşan bilgilere göre IMEI yapılamıyormuş.

Telefon alırsam Hepsiburada üzerinden alacağım. Türkiye Garantili olsa dahi bu IMEI sorunu devam ediyor mu?

Hocam o bahsedilen sorun yurt dışından kaçak getirilen cihazlar için geçerli.
Merak etmeyin eğer Xiaomi Türkiye Garantili alırsanız hiçbir sorun olmaz.

İmkanınız varsa Xiaomi mağazasından alın ürünü eğer mağazalar yakın değilse Hepsiburada üzerinden alırken mutlaka satıcıya dikkat edin Hepsiburada'nın kendisi ya da direk olarak Xiaomi'nin kendisi olması daha bir güvenilir olur 2 aydır bende Redmi Note 10 Pro kullanıyorum sormak istediğin bir şey varsa sorabilirsin.

Cihazın IMEI sorunu yok hocam. Sadece yurt dışı getirilen cihazlara IMEI atılmıyor yani bir sıkıntı teşkil etmez sizin için.

Ben o cihaz yerine (bütçeniz varsa) A52 öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı