Xiaomi Redmi Note 10s alınır mı?

AquariusS

Kilopat
İnternette araştırma yaptım biraz ısınma problemini çok dile getirmişler. MediaTek işlemciden ne bekliyorsunuz gibi yorumlar okudum.
Bazıları 10s in yerine bunları önermiş: Redmi 10 Pro, Mi 11 Lite, Realme 7
Sizin düşünceleriniz neler bütçe 3000-4000.
Tavsiyeler için işlemci Snapdragon istiyorum ve bataryası en az 4000 olmalı.

Son düzenleme:
Pubg gibi yorucu oyunlar olmasa bazı oyunlar oynuyorum ve günlük kullanım.
İşyerinde 7-8 saat oturduğum için sosyal medya ve genelde küçük oyunlar oynuyorum.
Telefon önerisi için batarya ve hızlı şarj özelliğini dikkate alın lütfen.

İnternette araştırma yaptım biraz ısınma problemini çok dile getirmişler. MediaTek işlemciden ne bekliyorsunuz gibi yorumlar okudum.
Bazıları 10s in yerine bunları önermiş: Redmi 10 Pro, Mi 11 Lite, Realme 7
Sizin düşünceleriniz neler bütçe 3000-4000.
Tavsiyeler için işlemci Snapdragon istiyorum ve bataryası en az 4000 olmalı.
Redmi Note 10 Pro kullanıyorum. Gayet kullanışlı ve şarjı günü rahat bir şekilde idare ediyor.

120Hz yenileme hızı çok hoşuma gidiyor, fotoğraf kalitesi tatmin edici bir şekilde güzel.

Redmi Note 10 Pro kullanıyorum. Gayet kullanışlı ve şarjı günü rahat bir şekilde idare ediyor.

120Hz yenileme hızı çok hoşuma gidiyor, fotoğraf kalitesi tatmin edici bir şekilde güzel.
Bende şimdi ona bakıyordum. 10 pro nun fotoğraf kalitesi berbat diyorlar.
Şu anda realme 7 ve 11 lite arasında gidip geliyorum. 11 lite 3.5mm girişi yok o biraz sıkıntı gibi duruyor ama bluetooth kulaklık kullanırsam sorun olmaz gibi. Bu 2 telefon hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bende şimdi ona bakıyordum. 10 Pro'nun fotoğraf kalitesi berbat diyorlar.
Şu anda Realme 7 ve 11 Lite arasında gidip geliyorum. 11 Lite 3.5mm girişi yok o biraz sıkıntı gibi duruyor ama Bluetooth kulaklık kullanırsam sorun olmaz gibi. Bu 2 telefon hakkında ne düşünüyorsunuz?

Hocam siz nerelerde geziyorsunuz :D

Redmi Note 10 Pro'nun Realme 7 Pro, X3 NFC, 9S ve 10s gibi modellerden daha iyi bir kamerası var.

Fotoğraf kalitesi gayet iyi yani.

Bütçenize göre mi 11 Lite veya Note 10 Pro alabilirsiniz, kafanız rahat olsun.
Ayrıca MediaTek işlemciler ısınıyor demek saçmalıktan başka bir şey değil.
Rakiplerinden her ne kadar genel olarak daha fazla ısınsalarda her model için bunu söyleyemeyiz (eskileri için evet)

Yeni konular

Geri
Yukarı