Xiaomi Redmi Note 10s nereden alınır?

Bütçe
3500 lira
Arkadaşlar Xiaomi Redmi Note 10s (128 GB) telefonu garantili ve güvenilir bir şekilde nereden satın alabilirim? Yardımcı olabilir misiniz?
Türkiye'de yok, 2.el sitelerinde bulabilirsin.

Son düzenleme:
Anladım, tamamdır. Sağ olun. :)
Arkadaşlar aşağıda paylaştığım ürünü almış bulunmaktayım. Oppo A74 128 GB telefon satın aldım.

Yardımlarınız için hepinize çok teşekkür ederim. 😊 😊 🙏
@kenansn a74ten memnun musun? Ben de telefon alacağım, arayıştayım. a74 mü alsam note10s mi alsam diye arada kaldım sizin yorumunuz nedir acaba?

@kenansn A74'ten memnun musun? Ben de telefon alacağım, arayıştayım. A74 mü alsam Note10s mi alsam diye arada kaldım sizin yorumunuz nedir acaba?

Şimdi Xiaomi Redmi Note 10S'i inceledim, Oppo A74 ile karşılaştırdım.

## Oppo A74 RAM belleği 4 GB + (3GB RAM genişletme) = toplamda 7GB RAM belleği bulunmaktadır. Ben şu anda Oppo A74'ten gayet memnunum. Tavsiye ederim. Pişman olmazsınız. Şarj süresi olarak ortalama 1 gün gidiyor. Kamerası da iyi.

## Xiaomi Redmi Note 10S'i de inceledim. Epey sitesinde karşılaştırdım. Puanlamada bu daha yüksek geliyor. Özelliklerde de küçük bir farkla daha iyi görünüyor. Tabii ki kullanan birisinin yorum yapması daha doğru olur.

>>>> Şimdi önemli olan siz alacağınız telefondan özellikle ne bekliyorsunuz? Onu söyleyin ben ona göre yorum yapayım. Oppo A74'ten memnunum ve 4 GB RAM ile RAM genişletmeden kullanıyorum. Herhangi bir sorun yaşamadım. Amazon'dan satın aldım.
Oyun oynamam ama YouTube ve Chrome'a çok bakıyorum. Gayet iyi olduğunu gördüm. Kamerasından da şikayetim yok. İyi fotoğraflar çekiyor.
**** Şunu da söylemek istiyorum ki ben Oppo A74'ü satın alırken Xiaomi Redmi Note 10S henüz Türkiye piyasasında satışa sunulmamıştı. Eğer satışa sunulsaydı 500-750 lira neyse daha fazlasını verip onu alacaktım. Çünkü ben de zamanında onu çok araştırmıştım. Önceki telefonum da Xiaomi Redmi S2' ydi ve çok memnundum, tek bir şikayetim vardı, o da arka kamerasının kötü olmasıydı. Ondan dolayı Note 10S'i tercih ederdim. Aklınıza takılan bir şey olursa yine sorabilirsiniz.
@kenansn A74'ten memnun musun? Ben de telefon alacağım, arayıştayım. A74 mü alsam Note10s mi alsam diye arada kaldım sizin yorumunuz nedir acaba?

Kardeş ne yaptınız hangi telefonu satın aldınız? Almadıysanız bence Note 10S'i alın derim. Bir gelişme var mı?

Son düzenleme:
Şimdi Xiaomi Redmi Note 10S'i inceledim, Oppo A74 ile karşılaştırdım.

## Oppo A74 RAM belleği 4 GB + (3GB RAM genişletme) = toplamda 7GB RAM belleği bulunmaktadır. Ben şu anda Oppo A74'ten gayet memnunum. Tavsiye ederim. Pişman olmazsınız. Şarj süresi olarak ortalama 1 gün gidiyor. Kamerası da iyi.

## Xiaomi Redmi Note 10S'i de inceledim. Epey sitesinde karşılaştırdım. Puanlamada bu daha yüksek geliyor. Özelliklerde de küçük bir farkla daha iyi görünüyor. Tabii ki kullanan birisinin yorum yapması daha doğru olur.

>>>> Şimdi önemli olan siz alacağınız telefondan özellikle ne bekliyorsunuz? Onu söyleyin ben ona göre yorum yapayım. Oppo A74'ten memnunum ve 4 GB RAM ile RAM genişletmeden kullanıyorum. Herhangi bir sorun yaşamadım. Amazon'dan satın aldım.
Oyun oynamam ama YouTube ve Chrome'a çok bakıyorum. Gayet iyi olduğunu gördüm. Kamerasından da şikayetim yok. İyi fotoğraflar çekiyor.
**** Şunu da söylemek istiyorum ki ben Oppo A74'ü satın alırken Xiaomi Redmi Note 10S henüz Türkiye piyasasında satışa sunulmamıştı. Eğer satışa sunulsaydı 500-750 lira neyse daha fazlasını verip onu alacaktım. Çünkü ben de zamanında onu çok araştırmıştım. Önceki telefonum da Xiaomi Redmi S2' ydi ve çok memnundum, tek bir şikayetim vardı, o da arka kamerasının kötü olmasıydı. Ondan dolayı Note 10S'i tercih ederdim. Aklınıza takılan bir şey olursa yine sorabilirsiniz.

Kardeş ne yaptınız hangi telefonu satın aldınız? Almadıysanız bence Note 10S'i alın derim. Bir gelişme var mı?
a32 aldım brom. Note 10s bakıyordum, faturama ek alacağım için çok pahalıya geliyodu. A32 yakaladım onu aldım.
a32'yi soracak olursan telefonda bir ekran var, muhteşem super amoled 90 hz. Pil olarak da başarılı . Arka kamera iyi fakat ön kamerası daha bi önde arka kameraya göre.
Beğenmediğim şu ana kadar pek bişi yok ufak sorun harici:
Sorun da şu Snapchatte hafif sulu boya efekti katıyo arada, onun içinde aklıma sosyal medyada(instagram,snapchat) android cihazların paylaşım stabiletisinin kötü olması geldi.

A32 aldım brom. Note 10s bakıyordum, faturama ek alacağım için çok pahalıya geliyordu. A32 yakaladım onu aldım.
A32'yi soracak olursan telefonda bir ekran var, muhteşem super AMOLED 90 Hz. Pil olarak da başarılı. Arka kamera iyi fakat ön kamerası daha bir önde arka kameraya göre.
Beğenmediğim şu ana kadar pek bir şey yok ufak sorun harici:
Sorun da şu Snapchat'te hafif sulu boya efekti katıyor arada, onun içinde aklıma sosyal medyada(Instagram, Snapchat) Android cihazların paylaşım stabiletisinin kötü olması geldi.

Hayırlı uğurlu olsun inşallah güle güle kullanın 👏🏻😊

Yeni konular

Geri
Yukarı