Xiaomi Redmi Note 10s oyun oynarken ısınıp kasıyor

YunusHazretleri

Decapat
Merhaba telefonu 2-3 hafta once aldim. PUBG girdim oynatiyor, bir sureden sonra takiliyor. 10-5 FPS'lere dusuyor, isinma dereceside 80-90 falan oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam benim de bu cihazı alma ihtimalim var. Rica edersem bir genel kullanıcı yorumu yapar mısınız?
Batarya hızlı bitiyor eskiden telefon ısınıyordu son zamanlarda ısındığını hissetmedim. Kamera fiyatına göre baya iyi, performans kısmına gelirsek çok güç isteyen oyunlar oynamadım fakat internette gezinirken bi sorun çıkarmadı. Ekrana gelirsek 10 numara 5 yıldız, yani sadede gelirsek batarya dışında fiyatına göre 10/10'luk bir telefon. (Batarya 5000mAh olduğundan bu sorunun yazılımsal olduğunu düşünuyorum)

Batarya hızlı bitiyor eskiden telefon ısınıyordu son zamanlarda ısındığını hissetmedim. Kamera fiyatına göre bayağı iyi, performans kısmına gelirsek çok güç isteyen oyunlar oynamadım fakat internette gezinirken bir sorun çıkarmadı. Ekrana gelirsek 10 numara 5 yıldız, yani sadede gelirsek batarya dışında fiyatına göre 10/10'luk bir telefon. (batarya 5000MAH olduğundan bu sorunun yazılımsal olduğunu düşünuyorum)

Umarım yazılımla pil problemini hallederler hocam. Vakit ayırıp bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı