Xiaomi Redmi Note 10s vs Samsung Galaxy M22 vs POCO X3 Pro vs iPhone 7 Plus

lWhyMachineS

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ortalama 3.500 TL ve 4.500 TL arası bir bütçem var. Başlıkta da gördüğünüz 4 telefondan hangisi önerirsiniz arkadaşlar?

Kullanım şekilim;
Günlük (çoğunluk)
Fotoğraf.
Sosyal medya (çoğunluk)
1 2 tur oyun olsa da olur olmasa da olur.

Bu şekil kullanacağım, şu anda ki cihazım Samsung A10s ve artık yavaş geliyor ağır geliyor uygulama yükledikçe ağırlaşıyor telefon. Hangisini öneriyorsunuz? Kullanım koşullarıma göre söylemenizi arz ederim ve neden?

Peki, neden? Yani diğerleri de çok performanslı cihazlar neden iPhone? Aralarından ayırıcı seçenekleri, özellikleri olarak nesi var IPhone'nin?

Kamerası pek çok güncel cihazdan daha iyi, sosyal medyada fotoğraf, video paylaşırken kalite düşmesi olmuyor. Yazılımı daha stabil, uzun süre kasmadan kullanılıyor. Mesela iPhone 6 hala akıcı şekilde kullanılabiliyor ama başka markaların o yıllarda çıkarttığı telefonlar kullanılamıyor şu an.

Kamerası pek çok güncel cihazdan daha iyi, sosyal medyada fotoğraf, video paylaşırken kalite düşmesi olmuyor. Yazılımı daha stabil, uzun süre kasmadan kullanılıyor. Mesela iPhone 6 hala akıcı şekilde kullanılabiliyor ama başka markaların o yıllarda çıkarttığı telefonlar kullanılamıyor şu an.
Haklısınız her ikinizde, peki teşekkür ederim. En yakın zamanda 2. El alacağım temizinden bir iPhone 7plus

M22 donanım olarak vasat. Note 10s modeli de kamera olarak daha iyi olabilirdi. X3 Pro oyun dışında alınacak bir model değil, kaba ve ağır bir cihaz. En stabil performası 7 Plus aralarında gösterir.
Anlıyorum

M22 donanım olarak vasat. Note 10s modeli de kamera olarak daha iyi olabilirdi. X3 Pro oyun dışında alınacak bir model değil, kaba ve ağır bir cihaz. En stabil performası 7 Plus aralarında gösterir.
Dayımın telefonu m12 idi ve gayet akıcı gelmişti kullanmış olduğum A10s cihazına göre.

Son düzenleme:
Ben iPhone 7 Plus almazdım şahsen. 500-600 daha bütçe arttırıp iPhone 8 Plus alırdım. iOS 16 da alacak, daha uzun ömürlü ve daha iyi bir cihaz. Batarya ve kamerası da oldukça iyi.

Konudaki telefonları sıralarsak;

X3 Pro > iPhone 7 Plus > Note 10S > M22

Yeni konular

Geri
Yukarı