Xiaomi Redmi Note 12 mobil ağa bağlanmıyor

ardakrgz

Decapat
Daha fazla  
Xiaomi Redmi Note 12 6/128 GB telefonum mevcuttur.
Mobil ağ bağlanmaya çalışınca mobil ağa bağlanmıyor. R telefonu resetlemek zorunda kalıyorum. Her defasında resetledikten sonra bağlanıyor.
SIM kartım hala 3G'dir. 4.5G'ye geçirmediğim için mi bu sorunu yaşıyorum?

1686338706438.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Yurt dışı mı diye düşündüm bian ama değil galiba Türkiye'den sıfır mı aldınız. Ayrıca hattınız 3G olduğu için değil diye düşünüyorum ama hala neden 4G hatta geçmediniz ki bence bir an önce geçin. Sorununuza gelirsek orijinal ise garantiye veya değişim oluyorsa değişim yapın derim.

Yurt dışı mı diye düşündüm bian ama değil galiba Türkiye'den sıfır mı aldınız. Ayrıca hattınız 3G olduğu için değil diye düşünüyorum ama hala neden 4G hatta geçmediniz ki bence bir an önce geçin. Sorununuza gelirsek orijinal ise garantiye veya değişim oluyorsa değişim yapın derim.

Şöyle gitmeye üşendim diyebilirim ayrıyeten hani garantiye gönderecek bir durum yok resetliyince eski haline geliyor ama ilerki zamanlarda sıkıntı yapar mı bilmiyorum

Şöyle gitmeye üşendim diyebilirim ayrıyeten hani garantiye gönderecek bir durum yok resetliyince eski haline geliyor ama ileriki zamanlarda sıkıntı yapar mı bilmiyorum.

Yani yine de sen bilirsin ama ilerleyen zamanlarda bıkabilirsin resetleyip durmaktan.

Xiaomi Redmi Note 12 6/128 GB telefonum mevcuttur.
Mobil ağ bağlanmaya çalışınca mobil ağa bağlanmıyor. R telefonu resetlemek zorunda kalıyorum. Her defasında resetledikten sonra bağlanıyor.
SIM kartım hala 3G'dir. 4.5G'ye geçirmediğim için mi bu sorunu yaşıyorum?

Eki Görüntüle 1814276

Redmi not 12 Pro yurt dışı cihaz kullanıyorum ve bir sorun yok acaba hatındamı sıkıntı var.

SIM kartı değişikliği nasıl yapılıyor onu bir deniyeyim 4.5 g ye de geçirirm hem.

Benim bildigim ücretsiz bir şekilde yapabiliyorsun sen bir hatın bayisine git.

Yeni konular

Geri
Yukarı