Xiaomi Redmi Note 5 telefona TWRP ve root nasıl yüklenir?

RockstarFoxy

Decapat
Daha fazla  
İnternette bir türlü TWRP dosyası bulamadım ve herkes farklı farklı programlar kullanmış. Benim telefonumda Fastboot yerine erase data connect with miassistant vb. şeyler var, root dosyası SuperSU olursa güzel olur ama TWRP bulamadım, MIUI kilit açma yerinde OEM yok onun yerinde bu cihazda kilit açıldı yazıyor ve bir de TWRP dosyasını nasıl indireceğimi anlatabilir misiniz? Root'u ben atabilirim yüklenince😄:like:

İnternette bir türlü TWRP dosyası bulamadım ve herkes farklı farklı programlar kullanmış. Benim telefonumda Fastboot yerine erase data connect with miassistant vb. şeyler var, root dosyası SuperSU olursa güzel olur ama TWRP bulamadım, MIUI kilit açma yerinde OEM yok onun yerinde bu cihazda kilit açıldı yazıyor ve bir de TWRP dosyasını nasıl indireceğimi anlatabilir misiniz? Root'u ben atabilirim yüklenince😄:like:
TWRP:

Xiaomi hakkinda cok bilgim yok, biraz arastirip donus yapacagim.

Son düzenleme:
Redmi Note 5 Pro ve Redmi Note 5 aynı cihazlar. İkisi de whyred olarak geçer, ROM ve recoverylerinizi buna göre aratın.

Redmi Note 5 Pro ve Redmi Note 5 aynı cihazlar. İkisi de whyred olarak geçer, ROM ve recoverylerinizi buna göre aratın.
Plus ve normal ayni degil miydi hocam?

TWRP:

Xiaomi hakkinda cok bilgim yok, biraz arastirip donus yapacagim.

Geç oldu biraz ama Plus değil benimki.

Anladim hocam. İnternette kucuk bir arastirma yapmistim, ayni cihaz olarak geciyordu.
Bu siteden nefret ediyorum ama bilmedigim marka olunca yolum dusuyor.
Eminsin değil mi? Çünkü burada Redmi 5 Plus also supported diyor.

Son düzenleme:
Işte öyle yazdığı icin bu linki attim. Linkte yazan yanlış galiba.
@364809 hocamın yazdığını okuyun.

Tamam ama ben nasıl yapacağımı bulamadım platform Tools kullanıyorum.

Kod:
fastboot device

Yazıyorum fakat algılamıyor ve.

Kod:
waiting for any devices

Diyor Windows 11,10 da denedim.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı