Xiaomi Redmi Note 7 Kılıf Önerisi

dafry

Hectopat
Makaleler
3
Arkadaşlar biliyorsunuz bu telefonun kamerası biraz çıkıntılı. Kameranın çizilmemesi için hangi kılıfı almalıyım?
Telefonun siparişini çarşamba günü verdim ve şu anlık
bu kılıftan aldım ama kamerayı korur mu bilmiyorum.
Telefon: Xiaomi Redmi Note 7 4/64 (Siyah)

Ekran koruyucuda önerirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendi içinden çıkan silikon kılıf fena değil şu an o kılıfı kullanıyorum. Ekran koruyucu olarak internetteki herhangi bir ürün işini görür.

Kendi içinden çıkan silikon kılıf fena değil şu an o kılıfı kullanıyorum. Ekran koruyucu olarak internetteki herhangi bir ürün işini görür.
Şuan aldığım kılıf iş görür mü? Birde ekran koruyucu olarak çıkarıldığında iz bırakmaması, dokunmatiği azaltmaması benim için önemli. Neye bakmalıyım?

Özellikle kameranın çizilmesini engelleyecek bir kılıf bulamazsın. Masaya vb. yerlere bırakırken ve alırken dikkatli olmak gerekiyor. Ben bu ürünü kullanılıyorum ve şimdilik bir sıkıntısını görmedim.

Özellikle kameranın çizilmesini engelleyecek bir kılıf bulamazsın. Masaya vb. yerlere bırakırken ve alırken dikkatli olmak gerekiyor. Ben bu ürünü kullanılıyorum ve şimdilik bir sıkıntısını görmedim.
Kamera içinde koruyucu alabilir miyim? Birde nasıl taktın? Direk yapıştırdın sanırsam.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı