Xiaomi Redmi Note 7 PixelExperience nasıl kurulur?

Eu roma geçmek için miflash gerekmiyor . Eu romuda pixel gibi telefona atıp flash etmeniz gerekiyor. Benim size attığım xioaminin orijinal kendi romu . Bu romu yüklemek için mi flash gerekiyor . Diğer romlar için mi flash gerekmez . Siz sanırsam eu romu global rom sandınız .

Bootloop olma nedeni cihazınızdaki romu tamamiyle kaldırdığınız için kaynaklanıyor . Başka bir rom yüklediğinizde bu durum düzelecektir .Rom atarken sıkıntı yaşamazsınız .

Ben önceden miui tabanlı romlarda eu romu kullanıyordum . Globale göre daha güzel geliyordu bana . Şuan aynı mıdır bilmem ama size bu yüzden eu romu tavsiye etmiştim.
Aynen hocam sabab euyu yükleyemedim :D ufak çaplı bi kriz daha yaşadım sonra. Global indirdim xiaomitools dan güvenli mi bu sitedeki rom official mi yani? Virüs falan katılmış olmasın.

Ayritetten güncelleme yapmak istemiyorum çok kritik bi güvenlik açığı yoktur herhalde V.11.0.6.0 da bootlooader kilidini de kapatacağım tekrardan.

Son hali pes ettim. Pixel yüklenmiyor net.
Neyse v11 kullanayım hiç değilse daha akıcı kasmıyor.
20220905_154120.jpg

Son düzenleme:
Aynen hocam sabab euyu yükleyemedim :D ufak çaplı bi kriz daha yaşadım sonra. Global indirdim xiaomitools dan güvenli mi bu sitedeki rom official mi yani? Virüs falan katılmış olmasın.

Ayritetten güncelleme yapmak istemiyorum çok kritik bi güvenlik açığı yoktur herhalde V.11.0.6.0 da bootlooader kilidini de kapatacağım tekrardan.

Son hali pes ettim. Pixel yüklenmiyor net.
Neyse v11 kullanayım hiç değilse daha akıcı kasmıyor.Eki Görüntüle 1508061
Bl kilidini kapatmanızın gereği yok dursun bence
Siz sadece pixel romunu denediniz onun yerine başka bir aosp rom kurabilirdik
İsterseniz telefonunuza bir şans daha verin

Hocam benim bi cihazım daha vardı s7 edge hero2lte ona floyd rom kurduk @Umut Nas la beraber hiç sorun da yaşatmadı bunun gibi twprden takır takır zipi kurdu samsung. Şayet 2 gün sonra telefon kapandı ve açılmıyor :D

Soruma yanıt alamadım hocam indirdiğim rom official ve güvenli ise ben kalayım o sürümde şimdi bilmediğim kaynaktan indirdim korkuyorum biraz. BL açık kalsın ozaman.
Bl kilidini kapatmanızın gereği yok dursun bence
Siz sadece pixel romunu denediniz onun yerine başka bir aosp rom kurabilirdik
İsterseniz telefonunuza bir şans daha verin

Hocam benim bi cihazım daha vardı s7 edge hero2lte ona floyd rom kurduk @Umut Nas la beraber hiç sorun da yaşatmadı bunun gibi twprden takır takır zipi kurdu samsung. Şayet 2 gün sonra telefon kapandı ve açılmıyor :D

Soruma yanıt alamadım hocam indirdiğim rom official ve güvenli ise ben kalayım o sürümde şimdi bilmediğim kaynaktan indirdim korkuyorum biraz. BL açık kalsın ozaman.
Size verdiğim rom güvenilir . Dediğim gibi bl kilidi açık kalabilir bir sorun teşkil etmez . Rom yükleyememe sebebi muhtemelen Orangefox ile alakalı zira romu flashladıktan sonra hatasız yüklenmesi lazımdı . Bence twrp kurup başka bir rom kurun . Siz bilirsiniz yinede

Bu sefer recoveryi değiştirip pixel roma benzeyen başka bir rom kurarız olacağını düşünüyorum.

Size verdiğim rom güvenilir . Dediğim gibi bl kilidi açık kalabilir bir sorun teşkil etmez . Rom yükleyememe sebebi muhtemelen Orangefox ile alakalı zira romu flashladıktan sonra hatasız yüklenmesi lazımdı . Bence twrp kurup başka bir rom kurun . Siz bilirsiniz yinede

Bu sefer recoveryi değiştirip pixel roma benzeyen başka bir rom kurarız olacağını düşünüyorum.
Sizin verdiğiniz rom hangisi idi?

Yeni konular

Geri
Yukarı