Xiaomi Redmi Note 7 Wild Rift yok

Rustyn

Hectopat
Herkese merhabalar. Arkadaşlarım kendi telefonlarında Wild Rift oynarken bende hala kayıt yaptırmak için seçenek çıkıyor. Oyun daha tam olarak çıkmadı mı yoksa bende mi bir sıkıntı var, çözemedim. Bilgilendirirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Erken kayıt yani önceden ilk kayıt yaptıranlara dağıtılmaya başlandı oyun sıra yavaşça size de gelecektir.
Edit arkadaşınınız mail adresini kendi telefonunuza girerek indirebilirsiniz.

Erken kayıt yani önceden ilk kayıt yaptıranlara dağıtılmaya başlandı oyun sıra yavaşça size de gelecektir.
Edit arkadaşınınız mail adresini kendi telefonunuza girerek indirebilirsiniz.
İlk duyurulduğunda kayıt yaptırmıştım ama kaç gün oldu hala gelmedi. Hiç kayıt yaptırmayan arkadaşım ise şu anda oyunu yükledi ve beraber oynuyorlar. Anlamadım ben bu işi.

İlk duyurulduğunda kayıt yaptırmıştım ama kaç gün oldu hala gelmedi. Hiç kayıt yaptırmayan arkadaşım ise şu anda oyunu yükledi ve beraber oynuyorlar. Anlamadım ben bu işi.

Değişik bir dağıtım sistemi var ama Riot'a göre yanlış hatırlamıyorsam aralik sonuna tam çıkış yapacakmıs oyun.

Hayır hala gelmedi. Kaydı da bir çok kez silip tekrardan denedim, olmadı. Çok da mobil oyun delisi olmadığım için pek umurumda değil açıkçası. Sadece arkadaşlarıma geldi ama bana gelmedi acaba bende mi bir sıkıntı var diye konu açmıştım. Yani durum hala aynı.

Geri
Yukarı