Xiaomi Redmi Note 8 Pro alınır mı?

qwertyklavye

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle herkese iyi günler dilerim. Bu yaz telefon almayı düşünüyorum. Xiaomi Redmi Note 8 Pro modelini önerdiler. Sizlere bir sorayım diye düşündüm. Kullanan varsa yorumlarını yazabilir mi? Bu telefon beni ne kadar idare eder? Aşırı oyun oynamayacağım genellikle günlük kullanım için ve işte belki can sıkıntısını gidermek amaçlı bazen oyun olarak bakarsak bu cihazın ömrü ortalama ne kadar olur? Şimdiden teşekkür ederim.

Arkadaşlar öncelikle herkese iyi günler dilerim. Bu yaz telefon almayı düşünüyorum. Xiaomi Redmi Note 8 Pro modelini önerdiler. Sizlere bir sorayım diye düşündüm. Kullanan varsa yorumlarını yazabilir mi? Bu telefon beni ne kadar idare eder? Aşırı oyun oynamayacağım genellikle günlük kullanım için ve işte belki can sıkıntısını gidermek amaçlı bazen oyun olarak bakarsak bu cihazın ömrü ortalama ne kadar olur? Şimdiden teşekkür ederim.
Gayet iyi bir cihaz. En az 3 yıl işinizi görecek bir cihaz. O fiyatlarda Mi 9T modeline de bakılabilir.

Mi 9t veya 9t pro hangisi olduğunu tam hatırlamıyorum ama bir ısınma sorunu söz konusuydu ikisinden birinde bundan dolayı içime sinmedi gibi o modeller.

Mi 9t veya 9t pro hangisi olduğunu tam hatırlamıyorum ama bir ısınma sorunu söz konusuydu ikisinden birinde bundan dolayı içime sinmedi gibi o modeller.
Hayır o dediğiniz ısınma sorunu Redmi Note 8 Pro'da var. Oyunları en yüksek ayarlarda oynamasam da olur derseniz Mi 9T öneririm. Gündelik kullanımda daha iyi Amoled ekran ve 8 nm işlemcisi sayesinde RN8 Pro'ya göre daha fazla ekran süresi alırsınız ve ısınma daha az olur. Cihazın ömrüne gelirsek ortalama 4 yıl götürebileceğini düşünüyorum. Ve bu arada bütçeniz Mi 9T Pro almaya yetiyorsa onu alın diğer ikisiyle karşılaştırmak çok saçma olur çünkü Mi 9T Pro üst segment bir telefon.

Son düzenleme:
Arkadaşlar bir şey daha soracağım. Mi 9t alüminyum çerçeveye sahip. Note 8 Pro plastikmiş. Bu plastik çerçeve soyulma yapıyor mu kullanan varsa söyleyebilir mi? Eğer soyulma deformasyon var ise fotoğraf atar mısınız mümkünse?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı