Xiaomi Redmi Note 8 Pro kesik kesik şarj oluyor

Garantiye yollamak istemiyorum çünkü kargoda tam tamına 4 ay bekledim bu sefer kalpten gidebilirim anlamadığım şu neden kapaliyken kesinti olmuyor acaba MIUI guncellemesini mi beklemeliyim yazilimsal oldugunu dusunuyorum soyle bu hatayi duzeltebilecek bir yazilim varsa onerebilir misin:)
Kapalıyken kesinti olmadığını nereden biliyorsun? Ekran açık değil ki.
MIUI surumu 12.0.7 global
Bir sonraki MIUI güncellemesi ile sorunun çözülmeyecek. Çünkü Herkes bu sürümü kullanıyor. En son sürüm bu ve böyle bir sorun olduğunu ilk defa sende duydum.

Garantiye yollamalısın. Garantide de şarj aletini ve telefonunu ayrı ayrı test edecekler. İmkanın varsa sen evde yap. Belki sorunu bulursun.
Başka bir şarj aletiyle telefonunu şarj et sıkıntı var mı bak?
Eğer varsa sıkıntı şarj girişindedir.
Yoksa da sıkıntı şarj aletindedir.
Ayrıca kutudan çıkan şarjla da başka bir telefonu şarj et. Kesin sorunu anla.

Garantiye yollarsan da büyük ihtimalle şarj aletini değiştirip geri vercekler.

Ve sana şunu söyleyeyim. Bu yaptıklarınla sorunun düzelecek gibi durmuyor. Telefon hatalı üretilmiş olabilir. Senin satın aldığın seride sıkıntı vardır. (Şikayetvar'da aynı sorunu yaşayanlar varmış)
Eğer iade hakkın varsa iade et.
Yukarıda benim ve diğerlerinin yazdıkları ilk akla gelenler ve seninki gibi yeni bir telefonda geçerli olmaz bence.

Üzgünüm ama çözümü yok gibi.

Son düzenleme:
Benim telefon çok az şarj dolduruyor 1 saatte %10 doluyor sebebi nedir?

Orijinal kablo ve şarj aleti kullan veya olmazsa degistir veya bataryan eskimis olabilir.

Bir sonraki MIUI güncellemesi ile sorunun çözülmeyecek. Çünkü Herkes bu sürümü kullanıyor. En son sürüm bu ve böyle bir sorun olduğunu ilk defa sende duydum.

Garantiye yollamalısın. Garantide de şarj aletini ve telefonunu ayrı ayrı test edecekler. İmkanın varsa sen evde yap. Belki sorunu bulursun.

Ve sana şunu söyleyeyim. Bu yaptıklarınla sorunun düzelecek gibi durmuyor. Telefon hatalı üretilmiş olabilir. Senin satın aldığın seride sıkıntı vardır. (Şikayetvar'da aynı sorunu yaşayanlar varmış)
Yukarıda benim ve diğerlerinin yazdıkları ilk akla gelenler ve seninki gibi yeni bir telefonda geçerli olmaz bence.

Teşekkür ederim hepsini deniyecem inşallah düzelir

Bir sonraki MIUI güncellemesi ile sorunun çözülmeyecek. Çünkü herkes bu sürümü kullanıyor. En son sürüm bu ve böyle bir sorun olduğunu ilk defa sende duydum.

Bildirim ışığı şarj olurken yaniyor telefon kesinti yaptiginda oda yanip sonuyor ama kapaliyken hep yaniyor ve sarj oluyor.

Orijinal kablo ve şarj aleti kullan veya olmazsa degistir veya bataryan eskimis olabilir.

Teşekkür ederim hepsini deniyecem inşallah düzelir

Bildirim ışığı şarj olurken yaniyor telefon kesinti yaptiginda oda yanip sonuyor ama kapaliyken hep yaniyor ve sarj oluyor.
Bataryam eski, 2018 yılında almıştık telefonu.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı