Xiaomi Redmi Note 8 Pro mu Note 8 mi?

Daha fazla  
2200 TL bütçem var. İki telefon arasında kaldım. Yaklaşık 450 TL gibi bir fark var. Sizce hangisini almalıyım? Telefonu genelde fotoğraf ve video çekimi, ses kaydı, sosyal medya ve video izlemek için kullanıyorum. Dayanıklı ve pilinin uzun süre gitmesi benim için çok önemli. Uzun süreler priz olmayan yerlerde oluyorum bazen powerbank de dolu olmayınca şimdiki telefonumdan çok sıkıntı çektim. Bu yüzden batarya konusunda beni memnun etmesi lazım. Başka öneriniz varsa onları da söyleyebilirsiniz.

Note 8 den kastın Samsung Note 8 ise ben Samsung olanı tercih ederdim. Şu an kullanıyorum pil performansı çok iyi. Bana iki gün yetiyor. Çok fazla kullanırsan 1 günü rahat çıkaracaktır.
Düzeltme: Bütçeni kontrol ettim sanırım Samsung konusu geçmiyor. Pro yu tavsiye ederim.

samsung note 8 mi ? Yoksa redmi note 8 mi ?
Redmi note 8 onu belirtmemişim kusura bakmayın.
Note 8 pro kullanıyorum öneririm. Fiyatına göre mükemmel bir telefon.
Hocam şarj nasıl gidiyor acaba neler yapıyorsunuz telefonda?
RN8Pro öneririm. Ama fotoğraf konusunda çok iddalı çekimler yapmayacaksanız Samsung M30S de alabilirsiniz.
Samsung düşünmüyorum uzun süreli kullanım sağlamıyor güncelleme falan da sıkıntı oluyor genelde üst düzey olmadığı sürece. RN8 pro ve RN8 arasında çok büyük bir fark var mı?

Son düzenleme:
Samsung Note 8 sananlar olmuş, Note 8 bu fiyata nasıl olsun?

Samsung düşünmüyorum uzun süreli kullanım sağlamıyor.
Böyle bir şey söz konusu değil.

Xiaomi fiyat performans olarak daha mantıklı.

Note 8 PRO ile Note 8 arasında kamera, performans ve RAM farkı var. RAM olarak Note 8 modelinin 4/6 seçenekleri var, Note 8 PRO ise 6/8 RAM seçeneğine sahip.

Yeni konular

Geri
Yukarı