Xiaomi Redmi Note 8 Pro Redmi yazısı gelip gidiyor

MrTurkuaz

Decapat
Daha fazla  
Telefonu alalı yaklaşık 10 ay oldu.
Diğer sayfalara da baktım ancak benim ile aynı sorunu yaşayan yok.
Telefonu şarja taktım bıraktım bir süre sonra telefon açılırken ki Redmi yazısı geliyor, kapanıyor tekrar geliyor. Yaklaşık 1 saattir bunu tekrar ediyor.
Yardımcı olursanız sevinirim.
İyi günler dilerim.

Biraz daha beklemenizi tavsiye ederim, aynı sorun bende de olduğunda sadece beklemem sorunu çözmüştü.

Redmi 7 cihazım var aynı sorun ile karşılaştım kaskoya gönderdiğimde sıvı temasından dolayı kısa devre yaptığı söylendi. Aynı sorun sende olmuş olabilir
Hayır sıvı teması olmadı
Garantiye gönder.
İnternet uzerinden sipariş ettim 2 yıl garantisi var talep olusturdum beklemek istemediğim için konu başlığı açtım
Soft brick olmuş olabilir ama herhangi bir müdahale yapıldımı cihaza?
Valla hocam soft brick nedir bilmiyorum ancak herhangi bir Root atılmadı
Biraz daha beklemenizi tavsiye ederim, aynı sorun bende de olduğunda sadece beklemem sorunu çözmüştü.
Dostum dediğin gibi oldu 1 gün sürdü şarjı bitene kadar tekrar etti bı süre sonra biz şarja taktik normal açıldı umarım bir daha tekrar etmez

Son düzenleme:
Aynı telefonu kullanıyorum. Daha bir hafta önce aynı sorun oldu. Durduk yere kendini kapattı ve reset atmaya başladı. Force restart yaparak düzelttim anında hiç beklemene gerek yok. Zorla yeniden başlatmak için, bir kere güç tuşuna basıp yeniden başladığını görene kadar güç tuşuna basılı tut sorunun çözülecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı