Xiaomi Redmi Note 8 Pro Sim Kart Aktarma Sorunu

TheGooners

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba!

Ben bu cihazı dün aldım. Cihazdan genel olarak memnunum ama bir sıkıntısını çözemedim henüz. SİM Kartta bulunan kişileri telefon hafızasına bir türlü aktaramıyorum. Bundan dolayı kişilerdeki isimler üzerinde hiçbir oynama yapamıyorum. Kişilerin ne isimlerini ne de numaralarını değiştirebiliyorum. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Redmi note 8 kişi ekleme sorunu var hocam rehber yok çıkmıyor bu genel bir sorun diye tahmin ediyorum.

Cihazın içerisine gömülmüş reklamlardan sonra en can sıkıcı sorunlardan birisi bana göre. Reklam sorununu çözdüm ama bu sorun rahatsız etti. Xiaomi'nin sorunu düzeltmesi için keyfini bekleyeceğiz anlaşılan. Cevap için teşekkürler hocam.

Google Rehber uygulamasını indirip dener misiniz? Ayrıca ayarlar/sistem uygulamaları/kişiler/kişileri içe/dışa aktar/sim kart 1'den içeri aktar yapıp deneyebilirsiniz.

Arkadaşlar merhaba!

Ben bu cihazı dün aldım. Cihazdan genel olarak memnunum ama bir sıkıntısını çözemedim henüz. SİM Kartta bulunan kişileri telefon hafızasına bir türlü aktaramıyorum. Bundan dolayı kişilerdeki isimler üzerinde hiçbir oynama yapamıyorum. Kişilerin ne isimlerini ne de numaralarını değiştirebiliyorum. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
Hocam redmi note 8 pro radyo var mı acaba ?

Arkadaşlar merhaba!

1-)Kişiler uygulamasına girin.
IMG_20200214_184056.jpg

2-)Sol üstteki 3 çizgiye tıklayın.
IMG_20200214_184503.jpg

3-)Ayarlara tıklayın.
IMG_20200214_184625.jpg

4-)İçe aktar'a tıklayın.
IMG_20200214_184706.jpg

5-)SIM Kart'ı seçip Tamam'a tıklayın
IMG_20200214_184825.jpg

6-)Daha sonra kişileri seçip aktarma işlemini tamamlayın.
İşlem bu kadar
Evet Redmi Note 8 Pro'da radyo var.
Screenshot_2020-02-14-18-58-30-130_com.miui.home.jpg

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 500843
Eki Görüntüle 500846
3-)Ayarlara tıklayın.
Eki Görüntüle 500847
4-)İçe aktar'a tıklayın.
Eki Görüntüle 500848
Eki Görüntüle 500850
İşlem bu kadar

Eki Görüntüle 500853

Siz ne kadar iyi bir insansınız ya... Allah razı olsun teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için.

Evet hocam var.

Siz ne kadar iyi bir insansınız ya... Allah razı olsun teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için.

Evet hocam var.
Rica ederim. Teşekkürler o sizin iyiliğiniz. Sizden de Allah razı olsun. Sorununuz çözüme kavuştuysa çözümün olduğu mesajımı en iyi cevap olarak işaretlerseniz ve konuyu çözüldü olarak güncellerseniz memnun olurum. :)

Arkadaşlar merhaba!

Merhabalar,Sim kartına yeni kişi ekleyemiyormuyuz.Google hesabı veya Mi Hesabına mi eklemek gerekiyor

Eki Görüntüle 500843
Eki Görüntüle 500846
3-)Ayarlara tıklayın.
Eki Görüntüle 500847
4-)İçe aktar'a tıklayın.
Eki Görüntüle 500848
Eki Görüntüle 500850
İşlem bu kadar

Eki Görüntüle 500853

Kişiler uygulaması default olarak gelen uygulama mı? Bana değişik geldi de.

Geri
Yukarı