Xiaomi Redmi Note 8 Pro'nun herhangi bir kronik sorunu var mı?

Şuanda fazla sorun çıkmadı gibi duruyor ama mediatek işlemci sorun çıkarabilir Youtube'da gezinirken bir arkadaşın amcasında varmış şarjı hızlı bitmeye ve kasmaya başlamış diyordu heralde.

Mediatek'e güvenmediğim için direk Note 8 satın almıştım.

@Sylveon seni hep telefon konularının altında görüyorum, senin bir bilgin var mı peki?
Şuanda fazla sorun çıkmadı gibi duruyor ama mediatek işlemci sorun çıkarabilir Youtube'da gezinirken bir arkadaşın amcasında varmış şarjı hızlı bitmeye ve kasmaya başlamış diyordu heralde.
@Sylveon seni hep telefon konularının altında görüyorum, senin bir bilgin var mı peki?
Mediatek'e neden güvenmiyorsunuz?

Mediatek'e neden güvenmiyorsunuz?
Mediatek işlemciler eskiden çok sorun çıkarttığı için milletin güveni kırılmış bende Mediatek işlemcili a10s almak istiyorum ama korkuyorum çok olumlu yorumlar yok mediatek işlemciler için.

Mediatek işlemciler eskiden çok sorun çıkarttığı için milletin güveni kırılmış bende Mediatek işlemcili a10s almak istiyorum ama korkuyorum çok olumlu yorumlar yok mediatek işlemciler için.
Yine şarjın 4500mAh bir telefon için düşük olduğunu söylüyorlar 4000'lik telefonlar gibi olduğundan bahsediyorlar ama bu fiyata en iyi bu var.

A10S fiyatını hak etmiyor, Helio P** Serisi işlemcili Telefon alınmaz. Xiaomi Redmi Note 6 Pro 4 GB / 64 GB Cep Telefonu Bu Telefonu kuşkusuz alabilirsin.
Yine şarjın 4500mAh bir telefon için düşük olduğunu söylüyorlar 4000'lik telefonlar gibi olduğundan bahsediyorlar ama bu fiyata en iyi bu var.
Hocam 13-14 Saat ekran süresi alan var, Oyun oynasan anca 7-8 Saat'e düşer ki bu çok iyi bir değer.

Üretim mimarisi ve IPS ekran olduğu öyle deniyor pil konusunda.

MediaTek işlemcilerinin sıkıntıları olduğu için alınmaz deniyor ama sanırım bu işlemciyi yapmış MediaTek.

Sanırım geçen gün konu açmıştınız mağazadan telefon önerisi diye.
Evet öyle bir konu açmıştım, bu telefona karar verdim ama bu seferde işlemci olayı var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı