Xiaomi Redmi Note 9 mu Redmi Note 8 Pro mu?

Bütçe sorun değil bu arada Redmi Note 9 128 GB 4 GB RAM.
Note 8 Pro performans olarak çok daha iyi fakat yenilik olarak Note 9 daha iyi. Android sürümleri olsun vs.

Oyun oynayacaksanız Note 8 Pro, genel amaçlar için kullanacaksanız (sosyal medyada gezme, müzik dinleme gibi) Note 9.

Mi 9T'yi önerebilirim. Eğer PUBG oynuyorsanız Mi 9T'yi tercih edin arada 30k antutu v8 puanı kadar fark var. Eski telefonum Redmi Note 8 Pro'yu satıp Mi 9T aldım. Telefon oyun oynarken çok ısınıyordu ve Sony IMX582 sensör Samsung GW1 sensöre göre çok daha iyi fotoğraflar ortaya çıkarıyor. Bir de amoled ekranı ile harikalar yaratıyor. Gerek dizi izlerken gerek oyun oynarken çok güzel zevk veriyor.

Bende Note 9 Pro var. Bütçe sorun değilse onu almanızı tavsiye ediyorum kullanımı gayet güzel şarj olarak uzun süre dayanıyor. Ama alamazsanız Note 8 Pro'yu tavsiye ederim.
Merhaba.Ben de telefon almayı düşünüyorum ve sizin telefonunuz da listemde. IPS LCD ekran olması bir fark yaratıyor mu? (sararma vs.)

Merhaba.Ben de telefon almayı düşünüyorum ve sizin telefonunuz da listemde. IPS LCD ekran olması bir fark yaratıyor mu? (sararma vs.)
Biliyorum bana sormadınız ama cevap vermem yararınıza olacaktır. Mi 6'dan Redmi Note 8 Pro'ya. ordan da Mi 9T'ye geçmiş biri olarak şunu söyleyebilirim. Amoled ekran gerçekten video izlerken ve oyun oynarken ciddi fark yaratıyor. Ama bu Ips Lcd'nin kötü olduğu anlamına gelmez tabiki. İşinizi görür ama fiyatlar yakınken Mi 9T'yi tercih etmeniz lehinize olacaktır..

Biliyorum bana sormadınız ama cevap vermem yararınıza olacaktır. Mi 6'dan Redmi Note 8 Pro'ya. ordan da Mi 9T'ye geçmiş biri olarak şunu söyleyebilirim. Amoled ekran gerçekten video izlerken ve oyun oynarken ciddi fark yaratıyor. Ama bu Ips Lcd'nin kötü olduğu anlamına gelmez tabiki. İşinizi görür ama fiyatlar yakınken Mi 9T'yi tercih etmeniz lehinize olacaktır..
Ben onun yerine Mi Note 10 Lite almayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı