Xiaomi Redmi Note 9 Pro 64 GB ekran çok hassas

Hassas dediğin dokunmatiğin dokunur dokunmaz algılaması falan mı? Eğer oysa:

Hassasiyet kişiden kişiye değişen bir şeydir, telefonunu bir başkasına ver ne hissettiğini sor. Mümkünse başka bir redmi note 9 pro'yu deneyimle.(teknoloji mağazaları olabilir)
Başka marka bir telefona göre karşılaştır çok fark olup olmadığını incele.
Sorun bende değil diyorsan:

*#*#6484#*#* kodu ile donanım testlerinden dokunmatik testini yap.
Pass alman lazım. (Düzgün yapamazsan baştan başla)

Ekranda kırılmaz cam varsa onu çıkarıp bir dene.

Unutma ki bu yeni bir telefon ve eski telefonuna göre hassas olması normal ve (bence) iyi bir şey. Redmi note 9 pro'nun kronik bir ekran sorunu yok ve muhtemelen herkesinki de böyle.
Ben bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum ancak yukarıdakilerden çıkaracağın sonuçlar doğrultusunda dilersen garantiye yollayabilirsin.

Hassasiyet kişiden kişiye değişen bir şeydir, telefonunu bir başkasına ver ne hissettiğini sor. Mümkünse başka bir Redmi Note 9 Pro'yu deneyimle.(teknoloji mağazaları olabilir)

Unutma ki bu yeni bir telefon ve eski telefonuna göre hassas olması normal ve (bence) iyi bir şey. Redmi Note 9 Pro'nun kronik bir ekran sorunu yok ve muhtemelen herkesinki de böyle.
Ben bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum ancak yukarıdakilerden çıkaracağın sonuçlar doğrultusunda dilersen garantiye yollayabilirsin.

Peki sağ olun.

Hassasiyet kişiden kişiye değişen bir şeydir, telefonunu bir başkasına ver ne hissettiğini sor. Mümkünse başka bir Redmi Note 9 Pro'yu deneyimle.(teknoloji mağazaları olabilir)

Unutma ki bu yeni bir telefon ve eski telefonuna göre hassas olması normal ve (bence) iyi bir şey. Redmi Note 9 Pro'nun kronik bir ekran sorunu yok ve muhtemelen herkesinki de böyle.

O bahsettiğiniz kod ne bu arada.

Son düzenleme:
Hocam sizde şu videodaki ayar 0.5 ise 1.0 yaparsanız hassaslık azalacaktır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hassasiyet derken kastettiğim t-shirt değse bile algılıyor.

O bahsettiğiniz kod ne bu arada.

Senin cihazın donanım testlerini yapmak için gereken kod. Arama yapar gibi telefona yazın. Cihazda eğer bir sıkıntı varsa test sonucuna göre anlaşılıyor.

@Muhammed Volkan Güngör bu arkadaşın çözümü de iyimiş:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Videoya bak "dokunma ve basılı tutma süresini" uzun yaparsan sorunun çözülür gibi.

Sağ olun ama incelemerine baktığımda kimse hassas dememiş. Tek bende mi var? Tek bende varsa tamir falan olur mu?
Bir de o kodu kullanmadan test yaptım. Geçtim.

Son düzenleme:
Sağ olun ama incelemerine baktığımda kimse hassas dememiş. Tek bende mi var? Tek bende varsa tamir falan olur mu?
Bir de o kodu kullanmadan test yaptım. Geçtim.
Testi yapıp geçmen iyi. Ekranda bir problem yok demek ki. İlk mesajımda yazmıştım tamiri yok diye. Sana öyle gelmiştir demiştim.

Çözüm için

bu arkadaşın attığı videoyu izleyip yaptın mı? Bundan başka da bir çözüm bulamazsın.

0.5 ise 1 yapın dediğiniz ayar hangisi?

Geri
Yukarı