Xiaomi Redmi Note 9 Pro şarj esnasında kopukluklar

Ben daha önce Huawei marka bir telefonu yollamiştim.suçu her zamanki gibi müşteriye buldular.hakem heyetleri derken 3 ayda sıfır telefonu aldık.şimdi ayni süreci yaşayacağım gibime geliyor.benimkinin arka kamerada da toz var.arayüzde reklamlar var.3300 lira verdik bide reklam kasiyorlar bize.bu markaya nerden bulaştik bilmem.hepsini birleştirip paramı geri isteyeceğim.vermezse hakem heyeti.ama olay bitince yazarım buraya 😁😁
Hocam arayüz reklamları çok sinir bozucu ya :)

Bende Pro 9 kullanicisiyim 24 şubat'ta aldıgim günden beri şarj kesiliyor. 1 kere şarj etmeme rağmen pil performans bölümünden yaptığım kontrolde bazen 4 bazen 2 bazen 6 kez sar olmuş görünüyor garantiye gönderdim şarj yuvası arızali değişim yapıldı denilmiş telefon 10 gündür elimde pil performanstan bakiyorum yine aynı sorun 0 diyor 1 kere şarj ediyorum yine 4-5.... Gibi sonuçlar çıkıyor.
Bende Pro 9 kullanicisiyim 24 şubat'ta aldıgim günden beri şarj kesiliyor. 1 kere şarj etmeme rağmen pil performans bölümünden yaptığım kontrolde bazen 4 bazen 2 bazen 6 kez sar olmuş görünüyor garantiye gönderdim şarj yuvası arızali değişim yapıldı denilmiş telefon 10 gündür elimde pil performanstan bakiyorum yine aynı sorun 0 diyor 1 kere şarj ediyorum yine 4-5.... Gibi sonuçlar çıkıyor.
Pil dayanıklılığında bir problem yok,yetkili servisi aradım aynı sorun devam ediyor die geri gonderin dediler,,2.kez yapılıp sorun devam ettiğindemi yeni telefon taleb edebiliyoruz nasıl bir yol izlemeliyim arkadaşlar

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-08-12-21-41-56-234_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2021-08-12-21-41-56-234_com.miui.securitycenter.jpg
    24,3 KB · Görüntüleme: 42
Son düzenleme:

Pil dayanıklılığında bir problem yok,yetkili servisi aradım aynı sorun devam ediyor die geri gonderin dediler,,2.kez yapılıp sorun devam ettiğindemi yeni telefon taleb edebiliyoruz nasıl bir yol izlemeliyim arkadaşlar
Bu telefonun kronik bir problemi sanırım bu. Bende kendiliğinden düzeldi ama pek güven vermiyor açıkçası. Bize durumunuzu sürekli bildirirseniz belki başka arkadaşlarda yardımcı olabiliriz.

Bu telefonun kronik bir problemi sanırım bu. Bende kendiliğinden düzeldi ama pek güven vermiyor açıkçası. Bize durumunuzu sürekli bildirirseniz belki başka arkadaşlarda yardımcı olabiliriz.
Merhabalar tekrardan,son 3 şarjı sürekli takip ettim,kesinti olmuyor,öncede söylediğim gibi pil bölümü kontrollerinde 1 kez sarj etmeme rağmen 3,4,2.... Gibi şarj edilme sayısı çıkıyor.mi musteri hizmetlerini aradım,şarj etme süresi ve şarj dayanikliliginda herhangi bir problem yoksa optimasyon yazılımsal bir hata olduğu buda zamanla duzelecegi söylendi

Yeni konular

Geri
Yukarı