Xiaomi Redmi Note 9 Pro vs Xiaomi Mi 9T

Vuaxles

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. Beni uzunca bir süre götürecek telefon arıyorum. 3000 TL bütçem var. Xiaomi Redmi Note 9 Pro'nun 2999 TL olmasıyla onu düşünmeye başladım. Sizce bütçeyi biraz daha zorlayıp mi 9T alınır mı? Bu arada Redmi Note 9 Pro 128 GB'lık versiyon fakat mi 9T 64 GB'lık versiyon olmak zorunda. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mi 9T 128GB kullanıyorum geçen sene eylül aylarında aldım. Gayet memnunum gerek ekren gerek performans gerekse kamera konusunda her işimi görüyor. Ben 128GB versiyonunu 3500TL gibi bir fiyata almıştım. Diyeceğim o ki Mi 9T bence gerçekten fiyatının hakkını veren bir telefon hiç şüphen olmasın. Note 9 Pro'ya gelince, çok bir fikrim yok hiç deneyim etme fırsatım olmadı ancak Redmi serisi Xiaomi'nin alt markası konumuna geldiği için Redmi telefonlara daha az ilgi gösterildiğini düşünüyorum. O yüzden yine telefon alacak olsam Mi 9T alırdım.

Unutmadan ekleyeyim Mi 9T'ye microSD Card ile hafıza takviyesi yapamıyorsunuz, bunu da göz önünde bulundurun derim. Çünkü 64 GB hafızanın birkaç yıl sonra yetersiz hale gelebileceğine dair şüphelerim var.

Ben 3 telefon arasında kalmıştım Note 8 Pro 2750 TL Note 9 Pro 2900TL Mi9t 3400 TL'di bende Note 9 Pro seçmiştim daha yeni telefon ve hızlı şarj var diye.

Geri
Yukarı