Xiaomi Redmi Note 9 Pro vs. Xiaomi Note 10s

Bütçe
3500-4000

Outwhi

Centipat
Merhaba!
4.000 TL altı telefonlara bakıyordum ve Xiaomi Redmi Note 9 Pro ve Note 10s in aynı puanda çıktığını gördüm ama Note 9 Pro daha uygun fiyatlı genellikle. PUBG gibi yorucu oyunlar oynanamam, bazen Dead Cells gibi oyunlar oynarım fakat özellikle okulda şarkı ve küçük boyutlu oyunlar ve evde genellikle video vs. izlerim. Bazen de etrafımda gerçekleşen olayları çekerim. Bu yüzden şu an telefonumda 1,2 GB fotoğraf var ve şu an kullandığım telefon J7 Prime 2016 16 GB sizce Note 9 Pro mu? Note 10s mi almalıyım?
Teşekkürler!

Son düzenleyen: Moderatör:
9 Pro işlemci olarak bir tık güçlü olsa da artık güncelliğini yitirdiği düşüncesindeyim. 10S almanızı öneriyorum GPU olarak bir tık daha önde ve daha güncel cihaz.

Merhaba!
4.000 TL altı telefonlara bakıyordum ve Xiaomi Redmi Note 9 Pro ve Note 10s in aynı puanda çıktığını gördüm ama Note 9 Pro daha uygun fiyatlı genellikle. PUBG gibi yorucu oyunlar oynanamam, bazen Dead Cells gibi oyunlar oynarım fakat özellikle okulda şarkı ve küçük boyutlu oyunlar ve evde genellikle video vs. izlerim. Bazen de etrafımda gerçekleşen olayları çekerim. Bu yüzden şu an telefonumda 1,2 GB fotoğraf var ve şu an kullandığım telefon J7 Prime 2016 16 GB sizce Note 9 Pro mu? Note 10s mi almalıyım?
Teşekkürler!

Git Note 10s al bende Note 9 Pro var beğeniyorum ama senin yerinde olsam ve ikisi arasından bir seçim yapacak olsam Note 10s alırdım.

POCO X3 Pro dersem üstüme atlar mısınız?

Ben X3 Pro öneririm. Eğer 4600 seviyesine düşerse X3 GT iyi bir seçenek.

2021'in eylül ayında 3.500 TL'ye POCO X3 NFC alacaktım fakat para yetmedi bu güne kadar koydum son baktığımda 4000 TL üstü bir fiyata çıkmıştı bu sefer Xiaomi'ye dönüş yaptım. Bir yandan aileye fazla yüklenmemek lazım :)

2021'in eylül ayında 3.500 TL'ye POCO X3 NFC alacaktım fakat para yetmedi bu güne kadar koydum son baktığımda 4000 TL üstü bir fiyata çıkmıştı bu sefer Xiaomi'ye dönüş yaptım.

Ben 4600 TL civarına X3 GT almıştım şu anda 5500 6000'e kadar çıktı. Son durumunu bilmiyorum.

Ama açıkçası X3 NFC yerine X3 Pro daha iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı