Xiaomi Redmi Note 9 Pro'nun kendi rehberi yok mu?

Global rom'da Google uygulamalarını kullanır, EU gibi romlarda MIUI'ın kendi uygulamalarını kullanır. Bootloader kilidi açıp Twrp yükledikten sonra EU Rom'u atabilirsiniz cihazınıza. Ayrıca EU rom daha stabildir.

Birkaç gün içinde mi Note 10 Lite almayı düşünüyorum. Sıkıntıları çok uğraştırır gibi yorumlar okudum. Gerçekten öyle mi ve eu ROM ve global ROM çok fark ettirir mi?

Bilmiyordum, kusura bakmayın. Bootloader kilidini açmadan MIUI uygulamalarını kullanabilir miyim?

Ya hocam, şimdi baktım da bazı cihazlarda da mevcutmuş. Redmi serisinde Hindistan ya da Endonezya ROM en mantıklısı. MIUI uygulamalarını bence fazla dert etmeyin, onun yerine BL kilidini açıp ROM değiştirin. Garantiye göndereceğiniz zaman kilidi kapatıp gönderirsiniz.

Ya hocam, şimdi baktım da bazı cihazlarda da mevcutmuş. Redmi serisinde Hindistan ya da Endonezya ROM en mantıklısı. MIUI uygulamalarını bence fazla dert etmeyin, onun yerine BL kilidini açıp ROM değiştirin. Garantiye göndereceğiniz zaman kilidi kapatıp gönderirsiniz.
Telefon benim olsa yapardım ama annemin olduğu için olduğu gibi kullanması daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı