Xiaomi Redmi Note 9S nasıldır?

Günlük kullanım için almayı düşünüyorum. En fazla PUBG 2 maça girerim. Kamerası çok önemli değil. 48 megapiksel yeter. Telefon kasmasın, takılma olmasın yeter batarya ve hızlı şarjı bana yeter. Instagram, YouTube, Zoom için kullanırım. Fakat Instagram'da 3-4 saat geçiririm belki daha fazla. Yani kasmasın takılma olmasın şarjı uzun gitsin. Alınmalı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Fena değil günlük kullanım için uygun oyunda oynatır ama Xiaomi telefonlar 1 2 sene sonra çok berbat bir hal almaya başlıyor.

Günlük kullanım için almayı düşünüyorum. En fazla PUBG 2 maça girerim. Kamerası çok önemli değil. 48 megapiksel yeter. Telefon kasmasın, takılma olmasın yeter batarya ve hızlı şarjı bana yeter. Instagram, YouTube, Zoom için kullanırım. Fakat Instagram'da 3-4 saat geçiririm belki daha fazla. Yani kasmasın takılma olmasın şarjı uzun gitsin. Alınmalı mı?

Hocam Note 9S kullanıyorum ve cihazımdan çok memnunum. Aldığım için hiç pişman değilim. Çünkü yakın zamanda ROM atıp MIUI işkencesinden kurtulacağım ama sağ olsun Xiaomi rezilliği oradada bırakmıyor. 9S bazı yerlerde 9 Pro diye geçiyor. Curtana yazanı bulmam gerekiyor ki bu aramamı daha zorlaştırıyor, neyse.

Hocam ben çok memnunum çünkü aldığımda Realme 7, Note 8 Pro gibi telefonlar 2600-2700 civarındaydı. Şu anda o saydığım seçenekler varken alınmaz. Aynı fiyata (güncellemeden kullanma şartı ile) Note 8 Pro veya biraz daha üstüne Realme 7, cihazımdan çok çok daha iyi. Her anlamda. Note 8 Pro'nün ekranı Note 9sden çok cok daha iyi, Realme için durumu bilmiyorum ama onun da 90 Hz olması yeterli. Kamera anlamında pek konuşmak istemiyorum ama kendi cihazım renkleri hem çok abartıyor ( sarıyı yeşil, kırmızıyı pembe gösteriyor) hem de kamera yazılımı pek iyi değil. Telefonun en cok sevdiğim özelliği cam olması olurdu sanırım. Bazen kılıfını çıkartıp manzara izler gibi izliyorum. Realme 7 gibi oyuncak telefon tarzı gözükmüyor yani. Cam olmasının tek sıkıntısı ısıyı daha fazla hissettirmesi. Kısaca bir karşılaştırma yaparsak;
Realme 7> Note 8 Pro = ROM atılmış Note 9s> S3 mini > ROM atılmamış Note 9s.

Yeni konular

Geri
Yukarı