Çözüldü Xiaomi Redmi S2 Mi Recovery 3.0'dan çıkılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

fatihylmzz

Hectopat
Yer
Adana, Seyhan
Merhabalar arkadaşlar, telefonumda donma sorunu vardı. Xiaomi'yi bilenler bilir bazen bir video falan izlerken ya da mesaj atarken aniden kapanır ve siyah bir ekran belirir. Bu sorun bende mevcuttu. Dün de aynısı oldu ve sonra "Instagram artık duruyor." diye bir bildirim çıktı önüme. Bildirimi kapattım, bugün de WhatsApp'ta aynısı oldu, uygulamaya giremedim. Yeniden başlatınca reboot ekranı geliyor, ne yaptıysam telefonu açamadım.

Reboot ekranından kastığınızın Recovery ekranı olduğunu tahmin ediyorum.

Bir de güç tuşuna basılı tutaraktan açmaya çalışın, işe yaramazsa wipe data > wipe all data kısmından dosyaları silerek tekrardan reboot etmeye çalışabilirsiniz fakat verilerinizin tamamen silinecektir.

Wipe data yapmanıza rağmen cihaz açılmıyorsa stock ROM atmanızı tavsiye ederim, bootloader kilidini açmadan stock ROM atmak içinse XiaomiMiTool programını kullanabilirsiniz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı