Xiaomi Redmi telefonlar alınır mı?

Xiaomi Redmi Note 8 kullanıcısıyım. Telefonda pek işim olmuyor. Oyun performansı açısından bir şey söyleyemeyeceğim fakat gündelik kullanımda örneğin; sosyal medya, tarayıcı performansı, pil performansı bence gayet yerinde. Kamerası da yeteri kadar iyi. Aslında bir telefondan ne beklediğin de önemli. Bir senedir kullanıyorum, beni hiç üzmedi. Özellikle pil açısından. Tabii sen telefonda neler yapacaksın, kamera olarak ne bekliyorsun bilemiyorum.

Redmi 8 kullanıyorum. Kısacası çöp.
1.MIUI yazılımı berbat.
2.Kasıyor, Chrome'de bile kasıyor.(Bu mesajı yazarken dondu gerisi siz düşünün.)
3.Malzeme kalitesi kötü.
Artısı;
1.Bataryası iyi sadece.

Arkadaşlar Redmi telefonlar alınabilir mi?
Sizinle Xiaomi Redmi Note 8 tecrübemi paylaşmak istiyorum. 1 hafta önce N11.com ile siparişi gerçekleştirdim. Ürün2 gün içerisinde elime geldi. Hattım Türk Telekom olduğu için SIM kart okunmadı. En azından sosyaldekiler ve satıcı böyle söyledi. Bir kaç tane farklı Türk Telekom SIM kart denedim işe yaramadı bende direk iade ettim.
Şu an Samsung Galaxy M21 , M31 modellerine bakıyorum.

Sizinle Xiaomi Redmi Note 8 tecrübemi paylaşmak istiyorum. 1 hafta önce N11.com ile siparişi gerçekleştirdim. Ürün 2 gün içerisinde elime geldi. Hattım Türk Telekom olduğu için sım kart okunmadı. En azından sosyaldekiler ve satıcı böyle söyledi. Birkaç tane farklı Türk Telekom sım kart denedim işe yaramadı bende direk iade ettim.
Şu an Samsung Galaxy M.21, M31 modellerine bakıyorum.

İyi ki iade etmişsin. Telefon o kadar çöp ki telefon adlı isme hakaret oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı