Çözüldü Redmi Note 11 Pro Plus sıfırlama sonrası "This device is locked" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Telefonum Redmi Note 11 Pro Plus. Sıfırlama sonucunda "This device is locked" hatası veriyor. Mi hesap şifremi yazıyorum kabul etmiyor. Şifreyi değiştirdim yine kabul etmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Çözdüm hocam teşekkürler. SIM kart kilidini kaldırdım mobil veriyi açtım taktım benim telefona yazdım şifreyi açıldı.
Hocam ben de orayı diyorum şifreyi yazıyorum kabul etmiyor. Bilgisayardan giriş yapabiliyorum.

Mi hesabımın şifresini istiyor yazıyorum kabul etmiyor.

Yanlış olabilir mi hesabınızın şifresini iyi düşünün ya da değiştirebiliyorsanız değiştirin.

Yanlış olabilir mi hesabınızın şifresini iyi düşünün ya da değiştirebiliyorsanız değiştirin.

E-posta şifreniz ile mi şifreniz farklı olmalı.

Doğru giriyorum. Bilgisayardan mi hesabıma giriş yapabiliyorum. İlk denemem de şifre yanlış demişti ben tekrar değiştirdim şifremi onu da yazıyorum kabul etmiyor.

E-posta şifreniz ile mi şifreniz farklı olmalı.
Farklı zaten.

Doğru giriyorum. Bilgisayardan mi hesabıma giriş yapabiliyorum. İlk denemem de şifre yanlış demişti ben tekrar değiştirdim şifremi onu da yazıyorum kabul etmiyor.

Farklı zaten.

Telefonu bir yeniden başlatıp deneyin cihaz kapanana kadar güç tuşuna basılı tutun.

İnternet hatası mı bu?

Hocam böyle bir durumda her şey olabilir bir de internet değiştirip deneyin yine olmaz ise hard reset atmanızı tavsiye ederim.

Güç tuşu+ses açma tuşuna basılı tutun(bazı cihazlarda "güç tuşu+ses kısma tuşu") cihaz recovery modda açılmalı o ekrandan System factory reseti seçin dokunmatik çalışmıyor ise ses tuşları ike üstüne gelip güç tuşu ile seçin evet ya da hayır diye soracak yesi seçin.

Sonra aynı ekranda kalır büyük ihtimalle o ekranda reboot System Now'u seçin ve açılmasını bekleyin aynı ekran gelirse bu sefer adımları yeniden uygulayın sağlam bir Wi-Fi'ya bağlanma mi hesabınızın şifresini girme.

Eğer bunlarda işe yaramazsa garantisini in devam ettiğini söylediniz ne yapıcağını biliyorsunuz.

Geri
Yukarı