Xiaomi telefon brick oldu

GüneyGündoğ

Decapat
Merhaba. 2.el bir telefon almıştım. 4 ay sonra sıfırlamak için bastığımda ayarlardan TWRP adlı bir ekran açıldı bende ilk başta TWRP'yi araştırdım root atmak veya formatlamak için kullanılıyormuş. Oradan sıfırlamakla ilgili bir şeye bastım. Ancak 6 seçenekten hiçbirine basmadım ondan sonra telefon açılıp kapanmaya başladı bastığım anda. Ben de 1.2 saat sonra telefona baktım çok fena ısınmıştı ve hâlâ devam ediyord. Sistemin yazılımı silinmemiş galiba. Ne yapsam telefon normale döner?

Son düzenleyen: Moderatör:
SoftBrick ise kolayca düzeltebiliriz. Ama HardBrick ise :/

Telefon logosu çıkıp kapanıyorsa soft brick olmuştur. TWRP üzerinden ROM atarsanız düzelir.

ROM atmaya çalışıyorum ses kapama ve güç tuşuna basıyorum Fast boot ekranı açılıyor ancak bilgisayar telefonu görmüyor telefon düzgün çalışırkende görmüyordu şarj kablom ucuz bir kablo elimde 3 kablo var hepsi ucuz kablolar desteklemiyor galiba dosya aktarımını.

ROM atmaya çalışıyorum ses kapama ve güç tuşuna basıyorum Fast boot ekranı açılıyor ancak bilgisayar telefonu görmüyor telefon düzgün çalışırkende görmüyordu şarj kablom ucuz bir kablo elimde 3 kablo var hepsi ucuz kablolar desteklemiyor galiba dosya aktarımını.

ADB ve fastboot sürücülerini kurun. Kablolarlada alakası var diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı