Xiaomi telefon IMEI attiktan sonra güncelleme yaparsak IMEI gider mi?

Teacher80

Hectopat
Makaleler
4
Hocam ben ne yapacağım şimdi telefon mi 11 Lite bu dediğiniz şekilde rootu nasıl kaldıracağım. Ve bu telefonda sıkıntı çıkmaz değil mi? Ben yapmasını bilmiyorum nasıl yapacağım. Lütfen yardımcı olun rahatsız ettiysem kusura bakmayın.
Bu sitede ve Youtube'da tarifler var. Bol bol izleyip ilgili makale okursanız sorunsuz yaparsınız. Ben öyle öğrendim. Bu işlemi yapmış birisi veya telefoncu rahatlıkla yapar. Bu da bir seçenek.

KS
KS
Şiyar Aydın

Şiyar Aydın

Centipat
Bu sitede ve YouTube'da tarifler var. Bol bol izleyip ilgili makale okursanız sorunsuz yaparsınız. Ben öyle öğrendim. Bu işlemi yapmış birisi veya telefoncu rahatlıkla yapar. Bu da bir seçenek.

Hocam selamünaleyküm ben bu işlemleri yapmayı bilmiyorum yaparsam da yanlış yaparım diye korkuyorum o yüzden yapmayacağım. Size bir şey diyeceğim. Şimdi ileride güncelleme gelirse ben güncellersem tekrar IMEI atabilir miyim? Sıkıntı çıkarır mı? Ve sistem tam oturduğu zaman IMEI silip yeni IMEI atarsam olur mu?

Teacher80

Hectopat
Makaleler
4
Hocam selamünaleyküm ben bu işlemleri yapmayı bilmiyorum yaparsam da yanlış yaparım diye korkuyorum o yüzden yapmayacağım. Size bir şey diyeceğim. Şimdi ileride güncelleme gelirse ben güncellersem tekrar IMEI atabilir miyim? Sıkıntı çıkarır mı? Ve sistem tam oturduğu zaman IMEI silip yeni IMEI atarsam olur mu?
Güncelleme ile yüklenen IMEI Xiaomi telefonlarda gitmez. Tekrar tekrar farklı IMEI yükletebilirsin.
Her zaman olduğu üzere bütün bu bilgileri arkadaşımdan duydum. Bu tür işleri önermiyor ve tasvip etmiyorum.

KS
KS
Şiyar Aydın

Şiyar Aydın

Centipat
Güncelleme ile yüklenen IMEI Xiaomi telefonlarda gitmez. Tekrar tekrar farklı IMEI yükletebilirsin.
Her zaman olduğu üzere bütün bu bilgileri arkadaşımdan duydum. Bu tür işleri önermiyor ve tasvip etmiyorum.

Hocam yenileri öyleymiş araştırdım sizin attığınız forumda. Bu yeni çıkan çoğu cihazda IMEI sistemi tam oturmadığı için böyle bir sorun varmış.
attığınız IMEI'nin sahibi BTK'ya şikayet ederse size yasal işlem başlatılır diye biliyorum.
sıkıntı yok hocam öyle bir şey olacağını düşünmüyorum

KS
KS
Şiyar Aydın

Şiyar Aydın

Centipat
Hocam benim de telefonum Note 9 1 ay önce IMEI attırdık ama telefoncu root ile atmamış ben güncelleme yapabilir miyim?

Hocam sizin telefonda sıkıntı yok şu anlık yeni çıkan telefonlarda öyle bir şey var IMEI sistemi tam oturmadığı için öyle

Peki hocam son bir şey diyeceğim bazı programlar root ile giriş istiyor ne yapacağım?

Teacher80

Hectopat
Makaleler
4
Hocam sizin telefonda sıkıntı yok şu anlık yeni çıkan telefonlarda öyle bir şey var IMEI sistemi tam oturmadığı için öyle

Peki hocam son bir şey diyeceğim bazı programlar root ile giriş istiyor ne yapacağım?
Hiçbir uygulamanın root yetkisi ile işi yok. İzin vermemenizi tavsiye ederim. İndirilen bazı programlar isteyebilir ama bulaşmayın derim.

Yeni konular

Yukarı