Xiaomi Telefon nasıl Garantiye Gönderilir?

ulaslan0

Hectopat
İnternetten yeni telefon aldım, daha 3-4 gün oluyor. Dokunmatikte sorunlar yaşıyorum, bu nedenden ötürü garantiye vermek istiyorum. Xiaomi adına Evofone, Genpa gibi teknik servisler var. Hangisine vermemi önerirsiniz? Bir de bu işlem, yerine gidip vermek yerine kargoyla nasıl yapılıyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evefone ile iletişime geçerseniz onlar size kargo no verecektir o numarayla gönderebilirsiniz. Ayrıca elden teslim etmek isterseniz de evefone veya genpa servislerine gidebilirsiniz.

Evefone ile iletişime geçerseniz onlar size kargo no verecektir o numarayla gönderebilirsiniz. Ayrıca elden teslim etmek isterseniz de evefone veya genpa servislerine gidebilirsiniz.

Hocam bir sorum var cihazımı servise vereceğim genpa teknik servis cihazım genpa teknik servis de mi yapılır bulunduğum ikamet te var çünkü teknik servisi. Yoksa İstanbul'a mı gider bilginiz varsa bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Hocam bir sorum var cihazımı servise vereceğim genpa teknik servis cihazım genpa teknik servis de mi yapılır bulunduğum ikamet te var çünkü teknik servisi. Yoksa İstanbul'a mı gider bilginiz varsa bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Gidip elden verirseniz ikamet bölgenize orada çözülür sorununuz ama İstanbul'a kargolarsanız ürünü o servis ilgilenecektir. Elden teslim etmenizi öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı