Xiaomi telefon önerisi

Madren123

Hectopat
POCO X3 Pro almayı düşünüyordum fakat "kamerası diğerlerine nazaran daha kötü.", "ekranı kötü.", "bazı telefonların kamerasına toz kaçıyor uzak dur." gibi şeyler duyduğum için sizlere sormak istedim. Ortada belirli bir bütçe yok fakat uçuk bir miktar olmasının da bir anlamı yok gibi, belirttiğim telefonun fiyatını baz alabilirsiniz. Teşekkür ederim. :)

POCO X3 Pro almayı düşünüyordum fakat "kamerası diğerlerine nazaran daha kötü.", "ekranı kötü.", "bazı telefonların kamerasına toz kaçıyor uzak dur." gibi şeyler duyduğum için sizlere sormak istedim. Ortada belirli bir bütçe yok fakat uçuk bir miktar olmasının da bir anlamı yok gibi, belirttiğim telefonun fiyatını baz alabilirsiniz. Teşekkür ederim. :)
Hocam poco x3 pro profesyonel oyun oynamiyorsaniz almayin samsung A52 en iyisi butun konularda da yaziyor ekrani lcd ekran kötü degildir ama samsungdaki super amoled ekran cok daha iyidir kamerada da samsung daha iyidir bu oyun telefonudur dedigim gibi profesyonel oyun oynamiyorsaniz A52 alin.

Mi Note 10 Lite kullanıyorum memnunum.

Bende de vardı geçen ay satıp iPhone SE 2020 uzay grisi 64 GB'e geçtim aşırı memnunum, bir daha asla iPhone dışına çıkacağımı sanmıyorum iOS işletim sistemi bayağı güzel.

Mi Note 10 Lite'dan da memnundum ama bütçe varsa iPhone tavsiye ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de vardı geçen ay satıp iPhone SE 2020 uzay grisi 64 GB'e geçtim aşırı memnunum, bir daha asla iPhone dışına çıkacağımı sanmıyorum iOS işletim sistemi bayağı güzel.

Hocam merak ettiginden soruyorum sarji dayaniyor mu size?

Fotojenik olanlar için de iPhone başyapıttır. Abim de kullanıyor lakin bir türlü beceremiyorum Apple yazılımını.

Geri
Yukarı