Xiaomi telefon soft brick oldu

Metnopat

Centipat
Daha fazla  
Telefon BİM'den almıştım MIUI 13'e güncelleyince yavaşladığnı fark ettim Mi Flash da MIUI 12 bir ROM flashladım Bootloader kilidi açıktı başvurrarak açmıştım ROM yükledikten sonra telefon açılıyor mi logosu geliyor kapanıyor sonra (rekavri) (yazılışını unuttum okunuşuyla yazdım) moda giriyor ve Fastboot moda da girebiliyor ne yapmam gerek telefonu tamamen açmam için? Bir de anlamadığım şey şu galiba MIUI 13 altı telefon açılıken mi değil Redmi yazıyor ben en son telefona MIUI 12'li bir ROM yükledim.

Hocam Mi Flash tool V2 diye bir şey varmış onu deneyebiliri miyim önerir misiniz? Oda brick olmuş telefonlaı kurtarma seçeneği varmış galiba.

Hocam bir çözüm daha varmış diyorlar telefonunza TWRP yükleyin oradan format data yapıp TWRP üzeinden recovy ROM yükleyin diyorlar ama twp yüklenmesi için USB hata ayıklama yı açın diyordu bende açık değildi.

Hocam bende tam bilgi sahibi değilim. Yanlış bilgi de vermek istemem. Telegram grubuna sorarsanız yardımcı olurlar. Çözüm zor ise ücret alabiliyorlar bilgine.

Hocam bir çözüm daha varmış diyorlar telefonunza TWRP yükleyin oradan format data yapıp TWRP üzeinden recovy ROM yükleyin diyorlar ama twp yüklenmesi için USB hata ayıklama yı açın diyordu bende açık değildi.
Benim telefon da açılmıyordu. Telefon konularında cahilim diyebilirim. Mitools benim telefonu görmüyordu, saatlerce uğraştım. En sonunda XiaomiTools diye bir uygulamayı kurdum, tam otomatik şekilde, bana bazı sorular sorarak uygun romu bulup indirdi ve kurdu. Telefon açıldı şu an sorun yok.
Sorduğu sorular ingilizce, o yüzden ingilizce biliyor musunuz diye sordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı