Xiaomi telefon soft brick oldu

Benim telefon da açılmıyordu. Telefon konularında cahilim diyebilirim. Mitools benim telefonu görmüyordu, saatlerce uğraştım. En sonunda xiaomitools diye bir uygulamayı kurdum, tam otomatik şekilde, bana bazı sorular sorarak uygun ROM'u bulup indirdi ve kurdu. Telefon açıldı şu an sorun yok.

Bende ROM kurabiliyorum ama ince ayrıntıları tam anlamıyorum. ROM'u indirip kurabilirim hatta her hafta farklı ROM kuruyorum.

Hocam model ne yardımcı olalım
.

Telefon modeli ne.
Redmi 10 2022

Benim telefon da açılmıyordu. Telefon konularında cahilim diyebilirim. Mitools benim telefonu görmüyordu, saatlerce uğraştım. En sonunda xiaomitools diye bir uygulamayı kurdum, tam otomatik şekilde, bana bazı sorular sorarak uygun ROM'u bulup indirdi ve kurdu. Telefon açıldı şu an sorun yok.
Sorduğu sorular İngilizce, o yüzden İngilizce biliyor musunuz diye sordum.

Xiaomitoolsv2 mi hocam?

Hocam model ne yardımcı olalım.

Redmi 10 2022.

Evet şu program hocam. Bendeki versiyon eski, yenisi çıkmış olabilir. Ama öncesinde adb driverlarını filan kurmak lazım. Hatta not almışım:
power+volume up button (recovery image kurulumu için) > PC'de XiaomiTools açıkken bu menude "PC Suite" modu seçilerek recovery rom kurulabilir

Redmi 10 2022

Xiaomitoolsv2 mi hocam?

Redmi 10 2022.
Bu arada benimki mi note 10 lite yani biraz eski telefon, sizdeki 2022 model telefon işe yaramayabilir.

Dosya Ekleri

• xt2.JPG
    xt2.JPG
    37 KB · Görüntüleme: 20
Evet şu program hocam. Bendeki versiyon eski, yenisi çıkmış olabilir. Ama öncesinde ADB driverlarını filan kurmak lazım. Hatta not almışım:
Power+volume up button (recovery image kurulumu için) > PC'de xiaomitools açıkken bu menude "PC Suite" modu seçilerek recovery ROM kurulabilir.

Bu arada benimki mi Note 10 Lite yani biraz eski telefon, sizdeki 2022 model telefon işe yaramayabilir.

Yabancı videolarda benim gibi soft brick telefon için yöntemler gösteriyor
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yabancı videolarda benim gibi soft brick telefon için yöntemler gösteriyor
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Evet iyi bir araç bu. Yapan kişinin eline sağlık. Mitools bende işe yaramadığı için panik yapmıştım son çare diyerek bunu kurdum. İşimi gördü.

Geri
Yukarı