Xiaomi telefona ROM yüklemekte risk var mı?

Makaleler
3
Daha fazla  
Meslek
Orta düzeyde bilgisayar tamircisi
Cihazımın Bootloader kilidi acık internetten resmi siteden ROM yükledim amma internetten baktıma göre bu ROM yükleme işi riskli. Daha önce telefonunuza ROM yüklediyseniz bu yükleme işi hakkında bilgi almak istiyorum. ROM'un sürümü 12.5.3.

Cihazımın Bootloader kilidi acık internetten resmi siteden ROM yükledim amma internetten baktıma göre bu ROM yükleme işi riskli. Daha önce telefonunuza ROM yüklediyseniz bu yükleme işi hakkında bilgi almak istiyorum. ROM'un sürümü 12.5.3.
Benim telefonum Galaxy J2. Açıkçası defalarca zibilyon tane ROM yükledim, bir şey olmadı :D
Sadece Stock roma dönmek istediğinde aynı binary numarasına (U ile başlayan numara 0-9 arası) sahip stock romu yüklemen gerekli.

Dikkatli ve sakin olursan sıkıntı olmaz. Hele yedek almayı unutma.

Şu anda kulandım ROM MIUI 12.0.16 bu sürümde Wi-Fi problemi var MIUI kimliği qjq MIUI 12.5.3 rjq sorun olmaz değil mi?

Geri
Yukarı