Xiaomi telefonda deseni sıfırlama

myusufugur

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar. Xiaomi telefonumda uygulama kilidini parmak izi + desen olarak kullanıyorum. Bugün elim ıslak olduğu için birkaç kez denedim ve desen girmemi istedi. Parmak izi olduğu için, uzun süredir deseni girmediğimden unuttum. Tamamen sıfırlamadan çözmemin bir yolu var mıdır?

Yöntem 1:

1. 5 kez sürekli yanlış şifre yazdıktan sonra, altta "Şifremi Unuttum" seçeneği ile "Telefon kilitlendi" mesajı içeren bir ekran göreceksiniz.
  2. Şimdi Şifremi unuttum'a dokunmanız gerekiyor.
  3. Cihazınıza Google veya Xiaomi hesapları girdiyseniz, cihaz şifresini sıfırlamak için herhangi birini seçebilirsiniz.
  4. Seçildikten sonra, bu hesabın geçerli şifresini girin ve Oturum aç'a dokunun.
  5. İşte bu! Artık redmi ve mi cep telefonunuz için yeni bir Şifre / PIN / Desen ayarlayabilirsiniz.

Yöntem 2:

Yukarıdakiler, Xiaomi telefonlarınızda unutulan şifreyi herhangi bir veri kaybı olmadan sıfırlamak için tek yöntemdir. Yanlış deneme sayısı nedeniyle telefonun kilitlenmiş olması durumunda cihazınıza erişmek için başka bir yöntem, cihazınızı sabit sıfırlamak değildir. Ancak bunu yaparken, tüm mobil verileriniz silinecektir (medya, kişiler, uygulamalar, hesaplar). Bu nedenle, gerekli tüm verilerinizin yedeğini almanız önerilir.

Sabit sıfırlama gerçekleştirmek için telefonunuzu kapatın ve kurtarma moduna önyükleyin (Güç + Ses açma tuşu birlikte). Kurtarma işleminden Verileri Sil / Fabrika Ayarlarına Sıfırla'yı seçin ve Güç düğmesini kullanarak eylemi onaylayın. Tamamlandığında, cihazı sistem moduna yeniden başlatın. Şimdi cihazınız fabrika ayarlarına geri yüklenecek.

Yöntem 1:

1. 5 kez sürekli yanlış şifre yazdıktan sonra, altta "Şifremi Unuttum" seçeneği ile "Telefon kilitlendi" mesajı içeren bir ekran göreceksiniz.
  2. Şimdi Şifremi unuttum'a dokunmanız gerekiyor.
  3. Cihazınıza Google veya Xiaomi hesapları girdiyseniz, cihaz şifresini sıfırlamak için herhangi birini seçebilirsiniz.
  4. Seçildikten sonra, bu hesabın geçerli şifresini girin ve Oturum aç'a dokunun.
  5. İşte bu! Artık redmi ve mi cep telefonunuz için yeni bir Şifre / PIN / Desen ayarlayabilirsiniz.
Bu yazdıkların kilit ekranı şifresi için sanırım ben uygulama kilidini unuttum, ayarlar gibi uygulamalara girebiliyorum sadece kendi kilit koyduğum uygulamalara giremiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı