Xiaomi telefonda internet bağlantısı kesiliyor

The VODKA

Centipat
Daha fazla  
Merhaba değerli üyeler. Şunu çok merak ederek soruyorum. Xiaomi telefon kullanırken yoğun bir şekilde internetle bağlantım kesiliyor. İnternetin yanındaki bulanan küçük simgelerden bir tanesi çalışmıyor. Her 40 - 50 dakikada bir bunu yapıyor. Diğer Xiaomi kullanan tanıdıklarda da aynı sorunu yaşadım. Xiaomi kullananlar bu konunun altına bu sorunu yaşayıp yaşamadığını anlatabilir midir? Ayrıca telefonunuzun modelini de yollayabilirsiniz. Sadece bende ve bu tarz modellerde mi oluyor? Bunu çözmek istiyorum.

İnternet kesilmesinden tam kasıtınız nedir? Wifi de mi mobil veri de mi oluyor? Modeliniz nedir? Redmi note 9 pro, 10 pro ve daha bissürü model kullandım hiç başıma gelmedi.

İnternet kesilmesinden tam kasıtınız nedir? Wi-Fi'de mi mobil veri de mi oluyor? Modeliniz nedir? Redmi Note 9 Pro, 10 Pro ve daha bir sürü model kullandım hiç başıma gelmedi.

Wi-Fi sembolünün yanında bulunan interneti alıp ileten küçük oklardan biri sönüyor. Telefonumun markası Redmi 9

Sizin telefondaki internetiniz gidiyor mu? WhatsApp da mesajların gitmemesi gibi.

Resim yollama özelliği olmadığı için anlatmak çok zor... Wifi sembolünün yanında interneti Alıp/İleten iki tane ok sembolleri mevcut. Bunlardan bir tanesi çalışmadığında interneti alamıyor. Bu nedenden dolayı "internet" bağlanmıyor. Kapatıp açınca düzeliyor. Yazılımsal bir hata olduğu çok belli. Önceden 40 - 50 dakikada bir yaşanıyordu şimdi ise 10 dakikada bir yaşanıyor. İnterneti zorlayacak herhangi bir işlem yapamadığımdada yaşanıyor.

Merhaba değerli üyeler. Şunu çok merak ederek soruyorum. Xiaomi telefon kullanırken yoğun bir şekilde internetle bağlantım kesiliyor. İnternetin yanındaki bulanan küçük simgelerden bir tanesi çalışmıyor. Her 40 - 50 dakikada bir bunu yapıyor. Diğer Xiaomi kullanan tanıdıklarda da aynı sorunu yaşadım. Xiaomi kullananlar bu konunun altına bu sorunu yaşayıp yaşamadığını anlatabilir midir? Ayrıca telefonunuzun modelini de yollayabilirsiniz. Sadece bende ve bu tarz modellerde mi oluyor? Bunu çözmek istiyorum.
redmi note 10 pro var bende de tam 1 saatte internette sıkıntı oluyor taşınabilir wifi a bağlanan cihazlar internet yok uyarısı alıyor

Bu problem bende de var. MI12s Ultra var ve bir uygulamaya girince ilk 15 20 saniye internet bağlanıtısını kontrol edin diyor sonra açılıyor. Bazen ekran kilitliyken wpden mesajlar gelmiyor ekran kilidi açınca geliyor. Bazen hiç gelmiyor uçak modu aç kapa yapınca düzeliyor. Bu durumların hiçbiri Wi-Fi bağlıyken olmuyor şebeke de Full çekiyor (Turkcell). Sorunu çözemedim çözümü de int çok araştırdım yok veya bulamadım. Ve aynı sorun Google haritalarda da oluyor bazen navigasyon bir anda kesiliyor. Konum doğruluğu düşük diyor sonra uygulamayı kapatıp açıyorum düzeliyor. Acil destek.

Bu problem bende de var. MI12s Ultra var ve bir uygulamaya girince ilk 15 20 saniye internet bağlanıtısını kontrol edin diyor sonra açılıyor. Bazen ekran kilitliyken wpden mesajlar gelmiyor ekran kilidi açınca geliyor. Bazen hiç gelmiyor uçak modu aç kapa yapınca düzeliyor. Bu durumların hiçbiri Wi-Fi bağlıyken olmuyor şebeke de Full çekiyor (Turkcell). Sorunu çözemedim çözümü de int çok araştırdım yok veya bulamadım. Ve aynı sorun Google haritalarda da oluyor bazen navigasyon bir anda kesiliyor. Konum doğruluğu düşük diyor sonra uygulamayı kapatıp açıyorum düzeliyor. Acil destek.

Aynı sorunu yaşıyorum hem Turkcell hem de Türk Telekom kullanıyorum ikisinde de aynı problem. Belli aralıklara internet bağlantısı kesiliyor on-on beş saniye sonra tekrar bağlanıyor. Farklı konumlarda da denedim sorun aynı. Sebebini bulamadım.

Ben problemi çözdüm kardeşim. Rom güncellemsi yaptım ve şu an sorun yok. Ancak yeni romlarda türkçe dil desteği yok benim cihazım için çince ve ingilizce var. Telefonu böyle kullanırım dersen sorun yok. Ve rom değiştikten sonra telefon daha seri hale geldi.

Bana ulaşırmısın senle bi siteden konuştuk ve numaramı verdim yazmadın herhalde gitti numaram eğer bu mesajı görüyoswn 5307459774 yaz lütfen

Geri
Yukarı