Xiaomi telefonda mobil veriyle videolar açılmıyor

Anthony Hopkins

Hectopat
Xiaomi telefonumda mobil veri açınca WhatsApp'dan mesaj gönderebiliyorum. Instagram'da geç olsa da açılıyor bazen mesaj atabiliyorum. Ama YouTube vs. görseller yüklense de video açılmıyor. Spotify'da da aynı. Tuhaf bir internet sorunu yaşıyorum. İnternet tarifem var. Xiaomi Redmi Note 7

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an reels izleyebiliyorum. Ama google'a girdim ve internet bağlantısı yok diyor. Speedtest yapamıyorum o yüzden. 4.5G işareti açık ve çekiyor. Hattımda sıkıntı yok. Twitter açılıyor. Ama medyalar yüklenmiyor. Yazılar var.
Muhtemelen yavaş bağlantıdan dolayı 3G'ye alıp tekrar dener misiniz?

3G bağlanmıyor. Geçen gün telefonda xiaomi reklamlarını engellemek için birkaç ayar yapmışlar. Onunla alakalı da olabilir. Ama çözümü bir türlü bulamadım.
Pek alakası olduğunu sanmıyorum ama güvenli internet kapalı değil mi hocam? Yapılan ayarlardan kaynaklı olma ihtimali var.

Pek alakası olduğunu sanmıyorum ama güvenli internet kapalı değil mi hocam? Yapılan ayarlardan kaynaklı olma ihtimali var.
evet kapalı.

Arkadaşlar sorun reklam engellemek için iptal ettiğimiz msa uygulaması yüzündenmiş aktif edince sorun çözüldü.

evet kapalı.

Arkadaşlar sorun reklam engellemek için iptal ettiğimiz msa uygulaması yüzündenmiş aktif edince sorun çözüldü.
Arkadaşlar sorun çözülmemiş. Reklamlarla uğraşırken bir ayar değişti büyük ihtimal. Youtube ve Twitter medyaları gözükmüyor. Google araması yapılamıyor. Ama İnstagram ve wp'den mesaj atabiliyorum. Bir türlü sorunu çözemedim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı