Xiaomi telefonda silinen WhatsApp Database'i nasıl kurtarılır?

hako0

Hectopat
Daha fazla  
Telefonumda WhatsApp verisini sildim ve fotoğraflar silindi ve büyük bir hata yapıp yedek var sanıp WhatsApp'ı silip geri yükledim fakat sonuç elde var 0. Telefonum rootlu değil ve sanırım rootlarken sıfırlanıyor. Rootlandıktan sonra programlar ile bu databaseyi kurtarma şansım var mı? Yaklaşık 5 senelik mesajlar ve içinde önemli mesajlarım var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonumda WhatsApp verisini sildim ve fotoğraflar silindi ve büyük bir hata yapıp yedek var sanıp WhatsApp'ı silip geri yükledim fakat sonuç elde var 0. telefonum rootlu değil ve sanırım rootlarken sıfırlanıyor. Rootlandıktan sonra programlar ile bu databaseyi kurtarma şansım var mı? Yaklaşık 5 senelik mesajlar ve içinde önemli mesajlarım var.

Cihaz rootlu olsaydı bir kısmı kurtarılabilirdi.
Ama root işlemi esnasında sıfırlandığı için telefon, kurtarmak imkansız gibi bir şey olur.
Kurtarsanız bile %90 bozuk olurlar.

Telefonu işinin ehli birine vermeniz ve dosya kurtarma işlemini gerçekleştirmesini söylemeniz gerek. Rootsuz bu işlem mümkün olabilir mi? Kabaca tahminim, telefonun kasa açılıp, hafıza kısmını alıp bir şekilde kurtarılabilir. Mantık olarak böyle düşünüyorum. Donanım konusunda iyi değilim ama hiçbir şey imkansız değildir.

Telefona hiçbir şey indirmeden, yüklemeden (üzerine veri yazılırsa kurtarma işlemi zorlaşır) işinin ehli birine götürmeniz gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı