Xiaomi telefonlar artık alınır mı?

bandias

Hectopat
Poco X 3 nfc alacaktım. Ardından ABD Xiaomi markasını kara listeye aldığını duyurdu. Huawei'nin başına gelenler bu telefonlarında başına gelir mi? Yoksa işim garanti olsun diye Oppo Realme 7 mi almalıyım? Onda da dokunmatik sorunları varmış telefonu 2 gün sonra alacağım hızlı karar vermem gerek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Poco X 3 nfc alacaktım. Ardından ABD Xiaomi markasını kara listeye aldığını duyurdu. Huawei'nin başına gelenler bu telefonlarında başına gelir mi? Yoksa işim garanti olsun diye Oppo Realme 7 mi almalıyım? Onda da dokunmatik sorunları varmış telefonu 2 gün sonra alacağım hızlı karar vermem gerek.

Hiç fark etmez. Xiaomi alabilirsin bir şey olacağını sanmıyorum önerim mi Note 10 Lite ben kullanıyorum.

Huawei'ye yasak geldiğinde daha önceden lisans almış olan telefonlar etkilenmemişti. Xiaomi'de de böyle olur muhtemelen, şu an piyasada satılan modeller etkilenmez, bundan sonra çıkacak modeller sorun yaşar diye düşünüyorum.

Yine de risk almak istemiyorsanız Samsung alın.

Oppo Realme de BBK Group'un, yani Çinli. Yarın onlar da belirli bir satış başarısına ulaşınca onları da engelleyecekler.

Hocam kullanıcıların mağdur edilmemesi için ambargodan önce çıkan modellere destek sürüyor. Ben de Huawei kullanıyorum bende de destek var. Alabilirsiniz ambargodan önce lisans alındıysa.

Benzer olarak Huawei P30 kullanıcısıyım. Ambargodan önce lisans aldığı için şu an Google Play hizmetleri çalışmakta ve herhangi bir problem yok. Xiaomi için de benzer olarak sonradan çıkan modeller bu olumsuzluktan etkilenebilir.

Konuyu biraz hortlatacağım ama POCO X3 Pro'ya bakıyorum ambargo olduğu için mi bu kadar ucuz? Trendyol da 3750TL ona yakın Samsung'lar 5000TL en az.

Konuyu biraz hortlatacağım ama POCO X3 Pro'ya bakıyorum ambargo olduğu için mi bu kadar ucuz? Trendyol da 3750TL ona yakın Samsung'lar 5000TL en az.
Güçlü işlemcisinden başka bir esprisi yok ki. Karşılaştırdığınız Samsung'lar kamera, ekran ve yazılım olarak çok çok ilerdedir.

Geri
Yukarı