Çözüm Xiaomi telefonlarda şebeke sorunu

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Jazeel

Hectopat
Selam arkadaşlar! Bugün benim de yaşadığım Xiaomi telefonlarda formattan sonra yaşanan şebeke sorununun çözümünü göstereceğim.

İlk önce ayarlardan "telefon hakkında" kısmına tıklayın, tıkladıktan sonra "tüm özellikler" kısmına gelin ve en aşağı inip "dahili depolama kısmına 5-6 kere basın, bastıktan sonra karşınıza 3 tane seçenek gelecek, (telefon bilgileri 1, telefon bilgileri 2) SIM kartınız hangi yuvaya takılıysa (1 veya 2) onu seçin, seçtikten sonra karşınıza birçok bilgi çıkacak, ortalarda karşınıza "tercih edilen ağ türünü ayarla" seçeneği çıkacak oradan hepsini 10 saniye aralıklarla deneyin. Ben Türk Telekom kullanıyorum, başlarında TDS olanlar benim işime yaradı sizde farklı olabilir. Umarım çoğu kişiye yardımcı olabilmişimdir. Bana zaman ayırdığınız için size teşekkür ederim.

Selam arkadaşlar! Bugün benim de yaşadığım Xiaomi telefonlarda formattan sonra yaşanan şebeke sorununun çözümünü göstereceğim.

İlk önce ayarlardan "telefon hakkında" kısmına tıklayın, tıkladıktan sonra "tüm özellikler" kısmına gelin ve en aşağı inip "dahili depolama kısmına 5-6 kere basın, bastıktan sonra karşınıza 3 tane seçenek gelecek, (telefon bilgileri 1, telefon bilgileri 2) SIM kartınız hangi yuvaya takılıysa (1 veya 2) onu seçin, seçtikten sonra karşınıza birçok bilgi çıkacak, ortalarda karşınıza "tercih edilen ağ türünü ayarla" seçeneği çıkacak oradan hepsini 10 saniye aralıklarla deneyin. Ben Türk Telekom kullanıyorum, başlarında tds olanlar benim işime yaradı sizde farklı olabilir. Umarım çoğu kişiye yardımcı olabilmişimdir. Bana zaman ayırdığınız için size teşekkür ederim.

Bizde şebeke direk kesildi senin dediklerinde internetten çok var denedim hepsini gene eski haline dönüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı